Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Roslagstull

45 erbjudanden just nu · Stockholm · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Morötter Klass 1 −54 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 39 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−51 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 27 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Champinjon Klass 1 −50 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 30 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Mango Fryst −47 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 28 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4−44 %

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 36 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Vetemjöl −44 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 28 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−43 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 37 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Nötfärs Färsk −43 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 86 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1−43 %

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 35 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 239 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−37 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 43 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Original −36 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 139 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Pärlsocker −34 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 23 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−32 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 57 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Chokladkaka BergamotSolapelsin ChokladPeru 85 % Mörk ChokladChoklad Kaffekross 55%Chokladkaka Mintdröm+3−29 %

Malmö Chokladfabrik

8 varor i erbjudandet

49 kr ordinarie 69 kr

49 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Roslagstull
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−29 %

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 60 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Orange 10-pack10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack+1

10-pack

6 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Pommes fritesPommes strips

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie ca 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Kolsyrad fruktdryck Hallon CrushLäsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime Crush+8

Läsk

13 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Roslagstull
Tyck till