Primat

Veckans erbjudanden på ICA Västerhaninge

56 erbjudanden just nu · Västerhaninge · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Laxsida ca Miljömärkt −34 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 212 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−34 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
OriginalMax LimeMax 6P−31 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Kiwi ca Klass 1 −31 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Kanelbullar 10-pack −28 % ↗

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

25 kr ordinarie 35 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Roast'n Toast −26 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 34 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−25 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Drickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−21 %

Drickyoghurt

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Original −20 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 111 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−16 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Mixed BerriesPear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitPeach Vibe+5

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Jordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack

Loka

5 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie ca 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 25 okt

Västerhaninge
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie ca 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Västerhaninge
Tyck till