Primat

Veckans erbjudanden på ICA Rylander

39 erbjudanden just nu · Harbo · uppdaterat idag

Om butiken
Vanilj Mild YoghurtLätt Vanilj Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt−19 till −41 %

Mild Yoghurt

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

Rylander
Körsbärstomater Pomodorini di collinaTomater KrossadeHela Tomater Skalade−33 till −41 %

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

Rylander
10-packCoca-Cola Zero 10-pack−40 %

10-pack

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 83 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Rylander
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−21 till −39 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Rylander
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Rylander
Kryddkorv HögrevChorizo Cayenne & paprikaKolbász Paprika & vitlök−32 %

Scan

3 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

Rylander
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Rylander
Juice ApelsinTropisk JuiceJuice Äpple−19 till −30 %

Juice

3 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

Rylander
Kebabsås VitlökHet KebabsåsKebabsås VitlökMild Kebabsås−29 %

Kebabsås

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

Rylander
JordgubbHallonJordgubb−29 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Rylander
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Rylander
Kanel Gifflar −27 % ↗

Kanel Gifflar

PÅGEN · 300 g

21 kr ordinarie 29 kr

70 kr/kg

Rylander
Päron CrushLäsk PetZeroZero SugarLäsk Pet−15 till −26 %

Läsk

5 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Rylander
Kattmat KöttKattmat Kyckling−25 %

Kattmat

2 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 73 kr

55 kr/st

Rylander
Äkta Vanilj LaktosfriMelon Mums LeosGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass ChokladkrossÄkta Vanilj−22 %

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

Rylander
Klassisk Kebab −24 % ↗

Klassisk Kebab

SCHYSST KÄK · 275 g

43 kr ordinarie 56 kr

155 kr/kg

Rylander
Maxi 1-Pack −23 % ↗

Maxi 1-Pack

KINDER · 21 g

5 kr ordinarie 7 kr

238 kr/kg

Rylander
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

Rylander
Crunchy Pieces BiscoffHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad ChokladkakaSalt Mandel MjölkchokladApelsinkrokant Mjölkchoklad+6−20 %

Mjölkchoklad

11 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 28 kr

2 för 44kr

Rylander
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Rylander
Kycklingpaj med BroccoliKöttfärspaj Fryst/1 PortTacopaj MexikanskOst & Skinkpaj−18 %

Felix

4 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

Rylander
Fusilli −12 % ↗

Fusilli

ICA Basic · 500 g

9 kr ordinarie 10 kr

18 kr/kg

Rylander
Jordgubbskräm −7 % ↗

Jordgubbskräm

ICA Basic · 1000 ml

16 kr ordinarie 17 kr

16 kr/l

Rylander
Tyck till