Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Röstånga

59 erbjudanden just nu · Röstånga · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Laxsida ca Miljömärkt −37 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 220 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Mango Fryst −34 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Prosciutto Crudo −19 % ↗

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

50 kr ordinarie 62 kr

416 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Röstånga
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Pannbiff −18 % ↗

Pannbiff

ICA · 300 g

30 kr ordinarie 37 kr

100 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Röstånga
Porchetta Färsk ca −16 % ↗

Porchetta Färsk ca

ICA · 1500 g

89 kr/kg ordinarie 106 kr/kg

ca 134 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Röstånga
Coleslaw Big −15 % ↗

Coleslaw Big

TEXAS LONGHORN · 450 g

45 kr ordinarie 53 kr

100 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Röstånga
Mango ca Klass 1 −13 %

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

22 kr ordinarie 26 kr

69 kr/kg

Nära Röstånga
Pucko Original −12 % ↗

Pucko Original

COCIO · 600 ml

20 kr ordinarie 23 kr

33 kr/l

t.o.m. 18 okt

Nära Röstånga
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−10 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 43 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Kvargplättar Äpple/KanelKvargplättar Kakao & Hallon−10 %

Kvargplättar

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 39 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Färdigmat Fusilli Tryffel SalamiFärdigmat Penne KantarellFärdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano−10 %

Färdigmat

3 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 44 kr

40 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Röstånga
Lax Färsk Varmrökt Toscana MiljömärktLax Färsk Varmrökt Peppar MiljömärktLax Färsk Varmrökt Miljömärkt−9 %

Lax Färsk

3 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 61 kr

55 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Röstånga
Sour Bubblegum Sprinkled FoamiesStrawberry Sprinkled Foamies−8 %

Sprinkled Foamies

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 22 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Korean Pork BellyChinese BBQ PorkKyckling Gochujang−5 %

NOM

3 varor i erbjudandet

79 kr ordinarie 84 kr

79 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Röstånga
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Juice VinterNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Juice

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Pizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Röstånga
Tyck till