Primat

Erbjudanden på ICA Skelleftehamn

31 erbjudanden just nu · Skelleftehamn · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Ölkorv Kabanoss OstKabanoss ChiliÖlkorv Kabanoss KycklingKabanoss Classic−30 %

Kabanoss

4 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 36 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Kroppkakor 2-packLeverpalt 2-packPotatispalt 2-packBlodpalt 2-pack−28 %

2-pack

4 varor i erbjudandet

19 kr ordinarie 26 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Munkens Svarta mellan 31% caMunkens Svarta 10% ost caMunkens Röda mellan 28% ca−28 %

Munkens

3 varor i erbjudandet

105 kr/kg ordinarie 145 kr/kg

105 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Råg Levain OsötatLevainbröd Surdeg Vete−25 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

30 kr/st

t.o.m. 28 sep

Skelleftehamn
Mazarin Bites −25 % ↗

Mazarin Bites

Karen Volf · 144 g

15 kr ordinarie 20 kr

104 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Skelleftehamn
Burger Cheese Cheddar SkivorVitost Extra krämig−21 till −25 %

Ost

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 11 okt

Skelleftehamn
Grillost Norrloumi −24 % ↗

Grillost Norrloumi

NORRMEJERIER · 180 g

25 kr ordinarie 33 kr

139 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Skelleftehamn
PärlbollarKolabollarBananrullarChokladbollarArraksbollar−21 %

Godbiten

5 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

2 för 30kr

t.o.m. 11 okt

Skelleftehamn
Kryddkorv KabanossKryddkorv Salsiccia 75% kötthaltKryddkorv Chorizo Kryddig 77% KötthaltGrillkorv Ost och Bacon 58% kötthalt−19 %

Charkuterifabriken

4 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

25 kr/st

t.o.m. 30 sep

Skelleftehamn
Maskindisktabletter Original All in OneMaskindisktabletter Platinum All in One−19 %

Maskindisktabletter All

2 varor i erbjudandet

129 kr ordinarie 159 kr

129 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Caramel Macchiato −19 % ↗

Caramel Macchiato

STARBUCKS · 750 ml

30 kr ordinarie 37 kr

40 kr/l

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Double ChocolatNoisette HazelnutSalted Caramel Kitkat−18 %

Nestle

3 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 22 kr

18 kr/st

t.o.m. 18 okt

Skelleftehamn
Afrika DuschgelSvart DuschgelDuschgel Mörk frestelse−16 %

Duschgel

3 varor i erbjudandet

75 kr ordinarie 89 kr

75 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Kycklingkebab −16 % ↗

Kycklingkebab

SCHYSST KÄK · 520 g

48 kr ordinarie 57 kr

92 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Skelleftehamn
Wafer rolls pistasWaferrolls Kokos−15 %

Tago

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 19 kr

2 för 32kr

t.o.m. 18 okt

Skelleftehamn
Wafer Rolls ChokladWafer Rolls Vanilj−15 %

Wafer Rolls

2 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 19 kr

2 för 32kr

t.o.m. 18 okt

Skelleftehamn
Bastuträsk Falukorv −14 % ↗

Bastuträsk Falukorv

Bastuträsk Charkuteri · 700 g

49 kr ordinarie 57 kr

70 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Buljong Grädde −13 % ↗

Buljong Grädde

ARLA KÖKET · 300 ml

20 kr ordinarie 23 kr

67 kr/l

t.o.m. 2 okt

Skelleftehamn
Minitwins ChocoMinitwins ChocolateChoco Chips MiniMini Twins Vanilj−12 %

Gullon

4 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 14 kr

2 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Skelleftehamn
Grillkorv Hots −12 % ↗

Grillkorv Hots

LITHELLS · 400 g

15 kr ordinarie 17 kr

38 kr/kg

t.o.m. 1 okt

Skelleftehamn
Entrecôte Färsk i bit caRyggbiff Färsk ca−11 %

Färsk

2 varor i erbjudandet

319 kr/kg ordinarie 360 kr/kg

319 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Pilsnerkorv 455g −1 % ↗

Pilsnerkorv 455g

Bullens · 250 g

23 kr ordinarie 24 kr

93 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Pastasås SvampPastasås TomatPastasås Fyra OstarMild Ost PastasåsBéchamel Sås

Pastasås

5 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skelleftehamn
Gräddfil EkoLaktosfri Gräddfil 10%Gräddfil 12%

Gräddfil

3 varor i erbjudandet

11 kr

2 för 22kr

t.o.m. 2 okt

Skelleftehamn
Tyck till