Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Sahlins

43 erbjudanden just nu · Kvänum · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 85 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Pommes fritesPommes strips−36 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−33 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Grillost laktosfriGrillost Norrländsk 24%−33 %

Grillost

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

3 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1−28 %

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−25 %

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 57 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Vetemjöl −21 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−18 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
SkogsbärPink LemonadeJordgubb Utan Tillsatt SockerJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Torrfoder Kastrerad LaxKattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat Kyckling+3

Mjau

8 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Sahlins
Tyck till