Primat

Veckans erbjudanden på ICA Tannefors

55 erbjudanden just nu · Linköping · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−47 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−37 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−37 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6−36 %

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Tannefors
OriginalMax 6P−34 %

Pepsi

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 49 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−32 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicOriginal Chunk−31 %

Oumph

4 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 43 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3−30 %

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Kiwi ca Klass 1 −29 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tannefors
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−28 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Roast'n Toast −27 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 34 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Peach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−26 %

Drickyoghurt

5 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 47 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Kolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack−25 %

Loka

4 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 52 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Original −22 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 114 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaIntenzo MörkrostDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost Forza+1−19 %

Mörkrost

6 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 92 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Pizzakit −19 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Matcha Latte DessertChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2

Mejeridessert

7 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Multivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice Tropical+4

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Kronljus Rosa BandetKronljus 19cm vita

Kronljus

2 varor i erbjudandet

60 kr

2 för 119kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Crunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

3 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-pBinda Ultra Super long 12-p+5

ICA

10 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Tannefors
Tyck till