Primat

Veckans erbjudanden på ICA Varekilsboden

54 erbjudanden just nu · Varekil · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Mixed BerriesPeach VibeLemon LimeStrawberry LemonadeMango Lemonade+2−28 %

Celsius

7 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 18 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaChocolate Chokladpudding−27 %

Grand Dessert

5 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka−26 %

Skinka

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Lindösalami Peppar −26 % ↗

Lindösalami Peppar

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 27 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Kiwi ca Klass 1 −26 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Smör Extra SaltatSmör Normalsaltat−25 %

Smör

2 varor i erbjudandet

45 kr ordinarie 60 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Pannkakor 8st −24 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Max LimeMax 6P−24 %

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 42 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3−20 %

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 36 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Roast'n Toast −19 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 31 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−19 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 40 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−18 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 25 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−18 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 42 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Peach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−18 %

Drickyoghurt

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 42 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami ChorizoSalami Vitlök−17 %

Korv

4 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 25 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqOriginal Chunk−16 %

Oumph

4 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 36 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Pizzakit −15 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−14 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Original −14 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 103 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Pärlsocker −12 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 16 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack−12 %

Loka

5 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 44 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaIntenzo MörkrostDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost Forza+1−11 %

Mörkrost

6 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 83 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Cola&Hallon KalasVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+5

ICA

10 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Varekilsboden
Tyck till