Primat

Veckans erbjudanden på ICA Köpcenter Järna

60 erbjudanden just nu · Järna · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−41 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 18 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Original −36 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 139 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Pannkakor 8st −35 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 28 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−34 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 32 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−34 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−34 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Laxsida ca Miljömärkt −33 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 209 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Kiwi ca Klass 1 −33 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Kanelbulle 1-p −30 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

8 kr ordinarie 12 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−29 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 46 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Kanelbullar 10-pack −28 % ↗

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

25 kr ordinarie 35 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Roast'n Toast −28 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 35 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Kebab Klassisk −24 % ↗

Kebab Klassisk

SCHYSST KÄK · 440 g

65 kr ordinarie 85 kr

148 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−17 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 89 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Pizzakit −16 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Pärlsocker −12 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 16 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 33 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Pink GrapefruitMultivitamin JuicePink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Pear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitPeach VibeLemon Lime+4

Celsius

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Cola&Hallon KalasVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack

Loka

4 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie ca 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt

Actimel

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 42 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Hallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesChoco BrownieMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Fina HavregrynHavregryn Eko

Havregryn

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Svenska Köttbullar −24 % ↗

Svenska Köttbullar

Scan · 500 g

40 kr ordinarie ca 53 kr

80 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Köpcenter Järna
Tyck till