Primat

Veckans erbjudanden på ICA S:t Eriksplan

45 erbjudanden just nu · Stockholm · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−42 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 86 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−32 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Kycklinglår Filé −30 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 157 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Original −28 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 124 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt−28 %

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 76 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Pizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante+1−21 %

Pizza Ristorante

6 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 37 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+10

Mjölkchoklad

15 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Bilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

S:t Eriksplan
Tyck till