Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Vikinghallen

49 erbjudanden just nu · Värml Nysäter · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-pack10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack+1−41 %

10-pack

6 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 85 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Laxsida ca Miljömärkt −40 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 233 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Morot Klass 1 −34 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Kexfigurer −33 % ↗

Kexfigurer

TOM & JERRY · 175 g

20 kr ordinarie 30 kr

114 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Kebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3−32 %

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Original −28 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 124 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
All Bran Original −24 % ↗

All Bran Original

KELLOGG'S · 750 g

50 kr ordinarie 66 kr

67 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Vikinghallen
Vetemjöl −21 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Kanelbullar 10-pack −20 % ↗

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

30 kr ordinarie 37 kr

67 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−19 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 48 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Champinjon Klass 1 −9 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Gul lök Klass 1 −9 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

10 kr ordinarie 11 kr

10 kr/kg

Nära Vikinghallen
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Läsk PetSkogsbär CrushZeroCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Daim MjölkchokladMjölkchoklad SchweizernötChokladkaka MjölkchokladMjölkchoklad Black SaltlakritsFrukt & Mandel Mjölkchoklad+6

Mjölkchoklad

11 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Jordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad ChokladkakaSalt Mandel Mjölkchoklad+11

Mjölkchoklad

16 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Vikinghallen
Tyck till