Primat

Veckans erbjudanden på ICA Viksäng

55 erbjudanden just nu · Västerås · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Dragon FruitRaspberry PeachEnergidryck Green Apple CherryRaspberry AcaiMixed Berries+9−34 %

Celsius

14 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Viksäng
OriginalMax LimeMax 6P−31 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−31 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Bregott Smör & raps ExtrasaltatNormalsaltat Smör & Rapsolja−29 %

Smör

2 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 77 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Kiwi ca Klass 1 −28 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−27 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Crispy Ch*Cken VeganskaPulled BbqThyme & GarlicOriginal Chunk−26 %

Oumph

4 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 41 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders−26 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 41 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−24 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 33 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Actimel

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Multivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice Tropical+4−23 %

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 38 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Roast'n Toast −23 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Original −17 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 107 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostDella Casa Espresso+2−13 %

Zoegas

7 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 85 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Viksäng
HushållssalamiDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami ChorizoSalami Vitlök

Korv

5 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedChoco BrownieMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Potatis Fast Drömpotatis Klass 1Delikatesspotatis Sköljd Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Cola&Hallon KalasVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Salty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter MixKina Hallon Snacks+3

Fazer

8 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+11

Excellence

16 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadExtrarökt SkinkaBasturökt Kalkonbröst

Lönneberga

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie ca 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-pBinda Ultra Super long 12-p+5

ICA

10 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Viksäng
Tyck till