Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Våxbohallen, Våxtorp

60 erbjudanden just nu · Våxtorp · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Polarklämma OstPolarklämma SkinkaPolarklämma Renkött−58 %

Polarklämma

3 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 20 kr

3 för 25kr

t.o.m. 25 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Sheet Mask Snail PeptideSheet Mask RiceAnsiktsmask Blueberry Vitamin CAnsiktsmask Peach−45 %

SOQU

4 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 24 kr

13 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Proteinbar Salted CaramelProteinbar Cookies and creamProteinbar Chocolate MudcakeProteinbar Banana Toffee−40 %

Proteinbar

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

4 för 45kr

t.o.m. 18 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Laxsida ca Miljömärkt −40 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 231 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Pastamore RörpastaPasta Rigatini QuadriPenne RigatePasta FusilliMezze Maniche+3−39 %

Zeta

8 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 18 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Havregryn −38 % ↗

Havregryn

ICA · 750 g

10 kr ordinarie 16 kr

13 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Gul lök Klass 1 −35 % ↗

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

8 kr ordinarie 12 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Kronljus Rosa Bandet −31 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 86 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Soba Chili Nudlar −30 % ↗

Soba Chili Nudlar

NISSIN · 92 g

18 kr ordinarie 25 kr

190 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Soba Klassisk Nudlar −30 % ↗

Soba Klassisk Nudlar

NISSIN · 90 g

18 kr ordinarie 25 kr

194 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Lime Pepper Delicate CrackersCrackers PaprikaSea Salt Delicate Crackers−29 %

Crackers

3 varor i erbjudandet

19 kr ordinarie 27 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Kåldolmar Ostekta −24 % ↗

Kåldolmar Ostekta

DAFGÅRDS · 400 g

35 kr ordinarie 46 kr

88 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−16 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 32 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Blandfärs Färsk 21% −15 % ↗

Blandfärs Färsk 21%

ICA · 500 g

49 kr ordinarie 57 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Light Cheese ProteinMild Cheese Protein−14 %

Cheese Protein

2 varor i erbjudandet

65 kr ordinarie 75 kr

65 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Götene Hushåll 17% −13 % ↗

Götene Hushåll 17%

Arla · 500 g

59 kr ordinarie 68 kr

118 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Hushållsost Götene −13 % ↗

Hushållsost Götene

ARLA · 500 g

59 kr ordinarie 68 kr

118 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Skogsbär CrushZeroCrush SmultronZero SugarHallon Crush+3

Läsk

8 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Hoppy Lager Alkoholfri 0,0%Alcohol Free 0,5%

Carlsberg

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie ca 13 kr

3 för 28kr

t.o.m. 18 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Mushroom SoupMinestrone Soppa

Heinz

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
JätteFranska RostbrödRågbröd Danskt

Pågen

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Våxbohallen, Våxtorp
Tyck till