Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Skogsbacken

44 erbjudanden just nu · Sundbyberg · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−42 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 87 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Morötter Klass 1 −42 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 31 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Laxsida ca Miljömärkt −41 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 236 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Pommes fritesPommes strips−39 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Druvor Thompson Seedless Gröna kärnfria Klass 1Druva grön kf Klass 1Druvor Crimson Röda kärnfria Klass 1−38 %

Klass

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 40 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Mango Fryst −35 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−32 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 125 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Nötfärs Färsk −26 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 67 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Champinjon Klass 1 −14 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 18 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Kebabsås AsianKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Chokladkaka+11

Mjölkchoklad

16 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Brasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Juice

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Skogsbacken
Tyck till