Primat

Veckans erbjudanden på ICA Spegeln

37 erbjudanden just nu · Gävle · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 121 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Glass Jordgubb & ChokladMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Spegeln
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
ZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Chia God −30 % ↗

Chia God

HATTING · 360 g

19 kr ordinarie ca 27 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Spegeln
Tyck till