Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Opdahls

51 erbjudanden just nu · Skånes Fagerhult · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Gul lök Klass 1 −50 % ↗

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

8 kr ordinarie 16 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Pommes fritesPommes strips−45 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 30 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Orange 10-pack10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack+1−42 %

10-pack

6 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 86 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Havregryn −41 % ↗

Havregryn

ICA · 750 g

10 kr ordinarie 17 kr

13 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Mango Fryst −36 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 24 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−32 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−27 %

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 59 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Vetemjöl −26 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 22 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−22 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 50 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Mango ca Klass 1 −15 %

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

20 kr ordinarie 24 kr

62 kr/kg

Nära Opdahls
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Glass Jordgubb & ChokladMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Kolsyrad fruktdryck Hallon CrushLäsk PetSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Chokladkaka+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Kebabsås VitDjävulssåsHet KebabsåsKebabsås Vitlök

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Tomatsoppa MustigSkogssvamp SoppaSkärgårdssoppaPotatis Purjo SoppaGrön Sparris Soppa+2

Kelda

7 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 27 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajKycklingpaj Fryst/1 Port+6

Frysta måltider

11 varor i erbjudandet

27 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie ca 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Opdahls
Tyck till