Primat

Veckans erbjudanden på ICA Träffen, Kalix-Nyborg

51 erbjudanden just nu · Kalix-Nyborg · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Kitkat HazelnutKitkat White 4 FingerLion WhiteLion ChocoKitkat 4Finger−56 %

Nestle

5 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 11 kr

5 kr/st

t.o.m. 11 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Laxsida ca Miljömärkt −39 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 229 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−39 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 82 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Ljung BL Mintberry 10,5 cmLjung Calluna Trio Rosa Bandet 11 cm−37 %

Ljung

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 79 kr

2 för 99kr

t.o.m. 11 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Morot Klass 1 −35 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Pommes fritesPommes strips−35 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−34 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Kronljus Rosa Bandet −29 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 84 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 152 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−22 %

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 55 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Pilsnerkorv 455g −22 % ↗

Pilsnerkorv 455g

Bullens · 240 g

23 kr ordinarie 30 kr

97 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−18 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Pizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante+1−18 %

Pizza Ristorante

6 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 35 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Brysselkål Klass 1 −8 % ↗

Brysselkål Klass 1

ICA · 500 g

20 kr ordinarie 22 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Chokladkaka+11

Mjölkchoklad

16 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Läsk PetZeroBilar ZeroSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Brasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Juice

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Präst mellanlagrad 31% caGrevé mellan 28% caHerrgård mild 28% ca

Norrmejerier

3 varor i erbjudandet

99 kr/kg ordinarie ca 127 kr/kg

99 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
SurströmmingSurströmming 6-8st SurströmmingSurströmming filé 10-12stSurströmmingsfiléerSurströmmingsfilé+3

Inlagd fisk

8 varor i erbjudandet

10 kr

10 kr/st

t.o.m. 11 okt

Träffen, Kalix-Nyborg
Tyck till