Primat

Veckans erbjudanden på ICA Globen

56 erbjudanden just nu · Stockholm Globen · uppdaterat 3 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 120 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Globen
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−31 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−31 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Kyckling Grillad −31 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 29 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Globen
Kiwi ca Klass 1 −28 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Globen
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−27 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Globen
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−24 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Globen
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3−22 %

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 27 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Pulled BbqThyme & Garlic−22 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Globen
Roast'n Toast −22 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Globen
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−21 %

Batteri

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb Drickyoghurt+1−21 %

Drickyoghurt

6 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Globen
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Globen
Original −18 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 109 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Globen
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Globen
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−16 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Globen
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Globen
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Globen
Pink GrapefruitMultivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady Applejuice+5

Tropicana

10 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Globen
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Globen
Mintchoklad Pärla MarianneSummer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks Röd+9

Fazer

14 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Hallon RemixMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Globen
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie ca 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Rosor 9-p 50cm Rosa Bandet Fairtrade rödaRosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa Bandet

Rosor 9-p

2 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Globen
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Globen
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Globen
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Globen
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Globen
Tyck till