Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Viltspecialisten Hästveda

51 erbjudanden just nu · Hästveda · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Laxsida ca Miljömärkt −34 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 212 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Kronljus Rosa Bandet −28 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 83 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Äpple Merpack Klass 2 −24 % ↗

Äpple Merpack Klass 2

ICA · 1000 g

13 kr ordinarie 17 kr

13 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Autumn Crisp Klass 1 −24 % ↗

Autumn Crisp Klass 1

750 g

45 kr ordinarie 59 kr

60 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Jollekaka Hönö −24 % ↗

Jollekaka Hönö

PÅGEN · 400 g

22 kr ordinarie 29 kr

55 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Original −22 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 115 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Blandfärs Färsk 21% −21 % ↗

Blandfärs Färsk 21%

ICA · 500 g

49 kr ordinarie 62 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
LakritsdrömLakrits MixFinsk sötlakritsSalmiak Mix−20 %

Lakritsgården

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 25 kr

20 kr/st

t.o.m. 5 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−19 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 48 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
JätteFranska Rostbröd −18 % ↗

JätteFranska Rostbröd

Pågen · 1100 g

28 kr ordinarie 34 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Mango ca Klass 1 −11 %

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

22 kr ordinarie 25 kr

68 kr/kg

Nära Viltspecialisten Hästveda
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Hushållsduk 4-p −30 % ↗

Hushållsduk 4-p

ICA · 4 st

13 kr ordinarie ca 18 kr

3,13 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Viltspecialisten Hästveda
Tyck till