Primat

Veckans erbjudanden på ICA Alunda

223 erbjudanden just nu · Alunda · uppdaterat idag · Sida 1 av 3

Om butiken
Trosskydd String 30-pTrosskydd Normal 32-pTrosskydd large 28-pTampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p Miljömärkt+6−36 till −49 %

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

Alunda
Mini CookiesCrunchies DippedGolden CookiesDouble CreamOriginal−38 till −47 %

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Alunda
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−29 till −41 %

Smör

3 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alunda
Ost Humlan Ekologisk caVänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Gouda ost mild ca ®Familjefavoriter Edamer mild 23% ca+3upp till −39 %

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Alunda
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−22 till −39 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Alunda
Rågi RågknäckebrödSport Knäckebröd−20 till −37 %

Wasa

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Alunda
Skumtoppar Kokos 6-pSkumtoppar med chokladsmak 6-p−36 %

Skumtoppar 6-p

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

2 för 25kr

Alunda
Kantarell laktosfriMozzarella−22 till −36 %

Ost

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

Alunda
Mixed BerriesPear LimeadeDragon FruitPeach VibeLemon Lime+3−36 %

Celsius

8 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Alunda
Jalapeno Mild OstringarOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarCheese Jalapeno MildCream Cheese Onion+10−27 till −35 %

Estrella

15 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Alunda
Max 6POriginal−34 %

Pepsi

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 50 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Alunda
Citrus Fruits ZeroLemon ZeroMixer Lemon ZeroPink Grape ZeroHoliday Creamy Vanilla+2−21 till −34 %

Zero

7 varor i erbjudandet

9 kr

3 för 28kr +pant

Alunda
Salty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle OriginalDumle Snacks+2−34 %

Fazer

7 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 34 kr

2 för 45kr

Alunda
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka RökigasteExtrarökt SkinkaBasturökt Kalkonbröst−34 %

Skinka

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

Alunda
Panna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ChocoChocolate Chokladpudding−33 %

Grand Dessert

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Alunda
Max −33 % ↗

Max

PEPSI · 330 ml

8 kr ordinarie 11 kr

23 kr/l

Alunda
Stekfläsk Rimmat & SkivatBacon Skivor−26 till −32 %

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

Alunda
Godis Mega Roulette SourMega Roulette Fruit−32 %

Mega Roulette

2 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 8 kr

2 för 11kr

Alunda
Chips TryffelChips Dill & parmesan−32 %

Chips

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

Alunda
Glasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbAnanas SplitSitting BullCola&Hallon Kalas−29 %

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

Alunda
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−31 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

Alunda
Pasta FarfallePasta FusilliPasta Gnocchi−31 %

Pasta

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

3 för 40kr

Alunda
Fyllda Oliver Gröna med Pimiento 240gFyllda Oliver Gröna med Vitlök 240gOliver Grekiska Gröna Urkärnade 227g−21 till −30 %

Oliver Gröna

3 varor i erbjudandet

17 kr

2 för 33kr

Alunda
Pistachio Dark ExcellenceCaramelized Hazelnut ExcellenceChoklad Excellence Lemon ginger70% Cocoa Mild Excellence90% Cocoa Dark Excellence+4−30 %

Excellence

9 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 46 kr

2 för 65kr

Alunda
Salt Persika FerrariSur Hallon FerrariSalt Hallon FerrariFerrari Hallon Original−29 %

Ferrari

4 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 18 kr

2 för 25kr

Alunda
Hundbajspåse Grön 50-pHundbajspåse rosa 50-pHundbajspåse Svart 50-p−29 %

Hundbajspåse 50-p

3 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 17 kr

3 för 36kr

Alunda
Maxi 1-Pack −29 % ↗

Maxi 1-Pack

KINDER · 21 g

4,67 kr ordinarie 7 kr

222 kr/kg

Alunda
Normalsaltat Smör & RapsoljaBregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & Rapsolja−25 till −29 %

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alunda
Fruxo TablettaskPim Pim HallonbåtarTablettask Zoo−29 %

Malaco

3 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 7 kr

3 för 15kr

Alunda
Majskakor med Chiafrön HavssaltMajskakor PizzaMajskakor PopcornMajskakor RanchMajskakor Ostsmak−15 till −29 %

Majskakor

5 varor i erbjudandet

17 kr

2 för 33kr

Alunda
Champinjoner i tetra hela 180gChampinjoner skivade och smakrika 180g−23 till −28 %

Champinjoner 180g

2 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 42kr

Alunda
Stång Sur Hallon PersikaKokosdröm StångSur Smultron StångPingvinstång HäxvrålPingvinstång Jordgubb+2−28 %

Toms

7 varor i erbjudandet

4 kr ordinarie 6 kr

5 för 20kr

Alunda
Caesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & RäkpajKöttfärspaj Fryst/1 PortKycklingpaj Fryst/1 Port+3−27 %

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 34 kr

2 för 50kr

Alunda
Läsk BurkZero−27 %

Trocadero

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 10 kr

4 för 28kr +pant

Alunda
Caffè Latte Chilled CoffeeCaramel Macchi Chilled CoffeeHazelnut Macch Chilled CoffeeCappuccino Chilled CoffeeCaffè Latte Chilled Coffee−27 %

Chilled Coffee

5 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 21 kr

2 för 30kr

Alunda
Punschrullar 6-pKex saltaArraksbollar 6-pChokladbollar 6-pMajskakor gräddfil & lök−15 till −27 %

ICA

5 varor i erbjudandet

17 kr

2 för 33kr

Alunda
Äpple Kiwi Mer SmakPersika Mer SmakHallon Mer Smak−27 %

Mer Smak

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr +pant

Alunda
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami ChorizoSalami Vitlök−26 %

Salami

5 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Alunda
Zero SugarLäsk Pet−25 %

Trocadero

2 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie 19 kr

2 för 28kr +pant

Alunda
Pastasås Arrabbiata Tomat & ChiliPastasås Tomat BasilikaPastasås Tomatsås med OliverPastasås Tomatsås med Vitlök−25 %

Pastasås

4 varor i erbjudandet

19 kr ordinarie 25 kr

2 för 37kr

Alunda
Pärlsocker −25 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

Alunda
Lemonad Fyllda KakorBlåbärOriginalBrownieMjölkchoklad+2−18 till −25 %

Kex & kakor

7 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Alunda
Kotlett Färsk Skivad BenfriKarré Färsk Skivad Benfri−24 %

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Alunda
Apelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-packPersika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-pack+1−25 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 52 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Alunda
Harry Potter Kids 6+ ÅrHarry Potter Kids 6+ År−20 till −25 %

Harry Potter

2 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 11 okt

Alunda
Dark Chocolate Nuts & Sea SaltCaramel Almond Sea Salt−25 %

Sea Salt

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

Alunda
Chili Cheez Cheez BallzCheez CruncherzCheez CruncherzCheese BallzCheez Doodles+6−20 till −24 %

Olw

11 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr

Alunda
Roast'n Toast −24 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

Alunda
Blåsbubblor Animal 60ml 1-pBlåsbubblor Unicorn−24 %

Blåsbubblor

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 15 kr

2 för 22kr

Alunda
Kick Sea SaltKick Original−24 %

Kick

2 varor i erbjudandet

4,50 kr ordinarie 6 kr

2 för 9kr

Alunda
Special Effect 0,4%Radler Citron AlkfriAlkoholfri Öl & grapefrukt 0.0%−18 till −24 %

Läsk

3 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 37kr +pant

Alunda
Kattgodis SeafoodRockin' Roost MultivitaminKattmynta SmakLax & Ost MixKattgodis Mix Kyckling & anka+4−24 %

Dreamies

9 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 21 kr

2 för 32kr

Alunda
Tablettask ViolTutti Frutti OriginalSalta Katten−24 %

Fazer

3 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 10 kr

3 för 22kr

Alunda
Kebab SpicedThyme & Garlic−24 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Alunda
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Actimel

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

Alunda
Salted Caramel BigWhitechocolate BigDark Chocolate BigChocolate BigPeanut Chocolate Big+1−23 %

Big

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 10 kr

5 för 40kr

Alunda
Vattenmelon HallonLingon&Tranbär Lättdryck−23 %

BOB

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

4 för 28kr

Alunda
BasmatirisJasminris Boil in bag−23 %

ICA

2 varor i erbjudandet

24 kr ordinarie 31 kr

2 för 47kr

Alunda
RainbowFruitMint−23 %

Mentos

3 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 11 kr

2 för 17kr

Alunda
Majskorn 150gKokosmjölk−19 till −23 %

Konserver

2 varor i erbjudandet

9 kr

2 för 18kr

Alunda
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−22 %

Batteri

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Alunda
Risnudlar −22 % ↗

Risnudlar

ICA Asia · 180 g

17 kr ordinarie 21 kr

92 kr/kg

Alunda
HavrebollDelicatoboll SingelpackPunschrulle SingelpackPärlboll Singelpack−22 %

Delicato

4 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 9 kr

3 för 22kr

Alunda
Smash Choklad −22 % ↗

Smash Choklad

Smash! · 100 g

26 kr ordinarie 33 kr

260 kr/kg

Alunda
Tyck till