Primat

Erbjudanden på ICA Bunkeflostrand

77 erbjudanden just nu · Bunkeflostrand · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Bearnaise med smör −42 % ↗

Bearnaise med smör

ICA Selection · 230 ml

15 kr ordinarie 26 kr

65 kr/l

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Pizzaost RivenMozzarella Riven−38 %

Riven

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 57 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Choklad Hassel DessertPanna CottaDouble ToffeeChocolate Chokladpudding−33 %

Grand Dessert

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Laxsida ca Miljömärkt −31 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 203 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Citron ca Klass 1 −29 % ↗

Citron ca Klass 1

ICA · 200 g

5 kr ordinarie 7 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Kiwi ca Klass 1 −28 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Mozzarella Riven −27 % ↗

Mozzarella Riven

Galbani · 150 g

20 kr ordinarie 27 kr

133 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Bunkeflostrand
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−27 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
OriginalMax LimeMax 6P−26 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Basilika Ekologisk 1-p KRAV Klass 1 ICA IKoriander i kruka Ekologisk 1-p KRAV Klass 1−26 %

Ekologisk 1-p

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 20 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Batteri Longlife power AAA 8-pBatteri Longlife power AA 8-p−26 %

Batteri Longlife

2 varor i erbjudandet

60 kr ordinarie 80 kr

2 för 119kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+15−24 %

Excellence

20 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Kanelbullar 10-pack −24 % ↗

Kanelbullar 10-pack

Skogaholm · 450 g

25 kr ordinarie 33 kr

56 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Actimel

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Roast'n Toast −22 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Vaniljbullar FrystKanelbullar Fryst 12-p−20 %

Fryst

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 28 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Naturell Mild YoghurtNaturell YoghurtLätt Naturell Yoghurt−19 %

Naturell Yoghurt

3 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 21 kr

16,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Pulled BbqThyme & GarlicOriginal Chunk−18 %

Oumph

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 37 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Original −18 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 109 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Pizzakit −18 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
StenugnslimpaLaktosfri Medelhavsbröd Osötat−18 %

SödervidingeBagaren

2 varor i erbjudandet

28 kr ordinarie 34 kr

28 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Pärlsocker −17 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−17 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Dumplings Biff, chili & ingefära 10-packDumplings Kyckling mild vitlök 10-pack−17 %

Dumplings 10-pack

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 40 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Gravlaxsås −16 % ↗

Gravlaxsås

Vägga · 200 g

20 kr ordinarie 24 kr

99 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Kycklingfile −15 % ↗

Kycklingfile

Lindströms · 900 g

85 kr ordinarie 99 kr

94 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−14 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−14 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 86 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Valnötter −14 % ↗

Valnötter

ICA Gott Liv · 300 g

50 kr ordinarie 58 kr

166 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Vitamindryck Electrolytes Citron & LimeWild Berries ZeroAll Day LemonadeZero LemonZero Peach+7−11 %

Vitamin Well

12 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 18 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Coca-Cola ZeroOrangeLäsk BurkCherry Coca Cola ZeroOrange Zero+11

Läsk

16 varor i erbjudandet

5 kr

10 för 50kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Energy Ultra Fantasy Ruby RedViking BerryLando Norris ZeroValentino Rossi ZeroJuiced Rio Punch+13

Monster Energy

18 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr +pant

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesChoco Brownie+3

Oreo

8 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Salty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter MixKina Hallon Snacks+6

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Valnötter Naturella −29 % ↗

Valnötter Naturella

Superfruit Foods · 150 g

39 kr ordinarie ca 55 kr

260 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Pasta CapelliniPastamore RörpastaRisoniPasta Rigatini QuadriSpaghetti+6

Zeta

11 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie ca 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Tampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-pBinda Ultra Super long 12-p+5

ICA

10 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Bunkeflostrand
Tyck till