Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Lindeborg

52 erbjudanden just nu · Malmö · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−42 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 86 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Pastamore RörpastaPasta Rigatini QuadriPenne RigatePasta FusilliMezze Maniche+3−39 %

Zeta

8 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 22 okt

Nära Lindeborg
Laxsida ca Miljömärkt −39 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 226 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 152 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Tryffel ChipsKantarell Räfflade Chips LtdLagrad Ost RäffladeChips Gräddfil & LökDill Gräslök Räfflade Chips+5−28 %

Chips

10 varor i erbjudandet

19 kr ordinarie 26 kr

18,95 kr/st

t.o.m. 9 okt

Nära Lindeborg
Original −28 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 124 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−25 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 36 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Morötter Klass 1 −24 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 24 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Nötfärs Färsk −17 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 59 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Matlåda BlåMatlåda SandMatlåda Grå−16 %

Matlåda

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 24 kr

19,95 kr/st

t.o.m. 23 okt

Nära Lindeborg
Tuc SweetchiliTuc Sour Cream OnionTuc OriginalTuc Salt PepperTuc Paprika−14 %

Tuc

5 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 15 kr

12,95 kr/st

t.o.m. 8 okt

Nära Lindeborg
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−10 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 43 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Pepparkaksdeg Ltde ProteinbarNisseskummis Proteinbar LtedMarängsviss ProteinbarKladdkaka ProteinbarChokladboll Proteinbar+15

Kosttillskott

20 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 16 okt

Nära Lindeborg
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella Pesto+5

Pizza

10 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

23 kr

22,90 kr/st

t.o.m. 16 okt

Nära Lindeborg
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Läsk PetBilar ZeroSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+6

Yoghurt

11 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Kattmat KöttKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt KastreradInnekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Lindeborg
Tyck till