Primat

Veckans erbjudanden på ICA Söderberga

42 erbjudanden just nu · Vällingby · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Kebabsås AsianKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3−32 %

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Nötfärs Färsk −26 % ↗

Nötfärs Färsk

Hacksta Köttdisk · 500 g

49 kr ordinarie 67 kr

98 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Original −26 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 120 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Vetemjöl −21 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Gul lök Klass 1 −11 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 12 kr

11 kr/kg

Söderberga
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Bilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush Smultron+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Chia GodRågbitar Osötade

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Söderberga
Tyck till