Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Södertorn

50 erbjudanden just nu · Oskarshamn · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-pack10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack+1−42 %

10-pack

6 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 86 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Laxsida ca Miljömärkt −39 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 226 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Sparris −36 % ↗

Sparris

250 g

35 kr ordinarie 54 kr

140 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Pommes fritesPommes strips−35 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Morötter Klass 1 −34 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 27 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2−32 %

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Pink LemonadeJordgubb Utan Tillsatt SockerJordgubbHallonJordgubb−29 %

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Magisk MangoBlåbär−29 %

RisiFrutti

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 121 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Minicyklamen 10,5cmMurgröna 10,5 cm SEMurgrönaupp till −25 %

ICA

3 varor i erbjudandet

30 kr

29,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Gul lök Klass 1 −22 % ↗

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

8 kr ordinarie 10 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Classic 3In1 Shower CreamPink Grapefrui Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower CreamKids 2In1 Shower & Shampoo+4−22 %

Shower

9 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 23 kr

2 för 35kr

t.o.m. 5 okt

Nära Södertorn
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Glass Jordgubb & ChokladMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Max LimeMax 6PLime MaxMax

Max

4 varor i erbjudandet

45 kr

2 för 90kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Nektar ApelsinBrasilien ExploreRöd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Bravo

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Salsiccia SmalKabanoss Paprika & kumminChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlökKolbász Paprika & vitlök

Scan

5 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Rågbitar SoftChia God

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Södertorn
Tyck till