Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Oxie

44 erbjudanden just nu · Oxie · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Snabbnudlar KycklingSnabbnudlar Biff−61 %

Snabbnudlar

2 varor i erbjudandet

5 kr ordinarie 13 kr

5 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Jollekaka HönöHönökaka 4-pack−40 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 37 kr

22 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Pärlsocker −36 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 24 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Mango Fryst −34 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 126 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−29 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 55 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Morötter Klass 1 −27 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 25 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Gul lök Klass 1 −11 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 12 kr

11 kr/kg

Nära Oxie
Energidryck Skymning MandarinStorm PassionsfruktArktis GranatäppleGryning SmultronEnergidryck Havet+2

Latitude 65

7 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Kebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Bilar ZeroSkogsbär CrushZeroCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Klassisk KebabGyros Kebab

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante

Pizza Ristorante

5 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+10

Korv

15 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Chia GodRågbitar Osötade

Hatting

2 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Oxie
Tyck till