Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Klingsta

78 erbjudanden just nu · Danderyd · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Stjärnöga dubbel 11 cm mix SETrädgårdsnejlika 12 cm−50 %

,

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 50 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Torskrygg −46 % ↗

Torskrygg

ICA Gott Liv · 300 g

79 kr ordinarie 146 kr

263 kr/kg

t.o.m. 14 okt

Nära Klingsta
Morötter Klass 1 −42 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 31 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 239 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
pink −41 % ↗

pink

Franui · 150 g

45 kr ordinarie 76 kr

300 kr/kg

t.o.m. 14 okt

Nära Klingsta
Pannkakor 8st −40 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

20 kr ordinarie 33 kr

42 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Klingsta
Prosciutto Crudo −38 % ↗

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

39 kr ordinarie 62 kr

325 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Klingsta
Mango Fryst −36 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 24 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−33 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Kycklinglår Filé −31 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 158 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Magisk MangoSkogsbärBlåbär−29 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
JordgubbHallonJordgubb−29 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Platinum −29 % ↗

Platinum

YES · 59 st

99 kr ordinarie 139 kr

1,68 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Klingsta
Original −28 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 124 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Granatäpple Klass 1Mango ca Klass 1−17 till −28 %

Klass

2 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

t.o.m. 30 sep

Nära Klingsta
Light Cheese ProteinMild Cheese ProteinMozzarella Familjefavoriter−16 till −26 %

Arla

3 varor i erbjudandet

59 kr

59 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Klingsta
Hallon Klass 1 −25 % ↗

Hallon Klass 1

ICA · 125 g

30 kr ordinarie 40 kr

240 kr/kg

t.o.m. 10 okt

Nära Klingsta
Ätmogen Avokado 3-pack Klass 1Päron Migo JFR Klass 1−16 till −24 %

Klass

2 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Klingsta
Vetemjöl −21 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Kryddsmör ChimichurriCafé De Paris Kryddsmör−21 %

Kryddsmör

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 10 okt

Nära Klingsta
Pärlsocker −21 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Saint agur 38% ca −20 % ↗

Saint agur 38% ca

Falbygdens ost · 140 g

427 kr/kg ordinarie 534 kr/kg

ca 60 kr/st

t.o.m. 9 okt

Nära Klingsta
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Hamburgare 8-p −17 % ↗

Hamburgare 8-p

ICA · 720 g

69 kr ordinarie 83 kr

96 kr/kg

t.o.m. 7 okt

Nära Klingsta
Smör Normalsaltat −16 % ↗

Smör Normalsaltat

SVENSKT SMÖR · 500 g

55 kr ordinarie 66 kr

110 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Klingsta
Port Salut FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterGräddis Familjefavoriter−11 %

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

45 kr ordinarie 50 kr

45 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Klingsta
Vaniljmunk 4-pack −10 % ↗

Vaniljmunk 4-pack

Bonjour · 252 g

179 kr ordinarie 199 kr

3978 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Klingsta
Kaltbach CreamyComté Opastöriserad−6 %

Falbygdens rekomm.

2 varor i erbjudandet

65 kr

65 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Klingsta
Lingon −4 % ↗

Lingon

500 g

99 kr ordinarie 103 kr

198 kr/kg

t.o.m. 30 sep

Nära Klingsta
Vitamindryck Refresh Lemon & LimeVitamindryck Antioxidant Strawberry & Raspberry

Vitamindryck

2 varor i erbjudandet

13 kr

30 för 399kr +pant

t.o.m. 18 okt

Nära Klingsta
Vitamin Water Peach PassionFocus Blackcur/ElderflVitamindryck Beauty Grapefrukt & vattenmelonVitamindryck Energy Peach & passion

Energidryck

4 varor i erbjudandet

13 kr

30 för 399kr +pant

t.o.m. 18 okt

Nära Klingsta
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Kaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroZero SugarHallon Crush+3

Läsk

8 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling Fryst

Guldfågeln

4 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Kebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Nektar ApelsinBrasilien ExploreTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarinJuice Äpple+1

Bravo

6 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Vitamindryck Refresh Lemon & limeVitamindryck Antioxidant Strawberry & raspberry

Vitamindryck

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 19 kr

30 för 399kr +pant

t.o.m. 18 okt

Nära Klingsta
Melon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass MandelkrokantGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RisoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Salsiccia SmalEntrecotekorv ChimichurriChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlökKolbász Paprika & vitlök

Scan

5 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajBacon Broccoli Paj+3

Felix

8 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Ryggbiff Frystinad med kappa ca Ekologisk KRAVEntrecôte Frystinad ca KRAV

Frystinad KRAV

2 varor i erbjudandet

399 kr/kg

399 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad

Mjau

5 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klingsta
Tyck till