Primat

Veckans erbjudanden på ICA Skrea Strand

171 erbjudanden just nu · Falkenberg · uppdaterat idag · Sida 1 av 2

Om butiken
Touch 7 16-26KgTouch 6 13-20KgTouch 5 9-14KgTouch 4 7-12KgTouch 3 5-8Kg+37−98 %

Blöjor

42 varor i erbjudandet

1 kr

1 kr/st -- vid köp för minst 1500 kr, Max 1 erbj/hushåll

Skrea Strand
Passionsfrukt ca Klass 1 ICALime ca Klass 1 ICA−25 till −53 %

Klass ICA

2 varor i erbjudandet

3,75 kr

4 för 15kr

Skrea Strand
MaxMax−49 %

Max

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 19 kr

10 kr +pant

t.o.m. 18 okt

Skrea Strand
Milk White Chocolate NutDark Chocolate Nuts & Sea SaltPeanut Butter Dark ChocolateCaramel Almond Sea Salt−48 %

BE-KIND

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 19 kr

10 kr/st

t.o.m. 11 okt

Skrea Strand
Trosskydd String 30-pTrosskydd Normal 32-pTrosskydd large 28-pTampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p Miljömärkt+6−32 till −44 %

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

Skrea Strand
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−43 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

Skrea Strand
Crunchies DippedMini CookiesHallon RemixGolden CookiesChoco Brownie+1−33 till −41 %

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
DiscoveryFresh ColaRainbowFruitMint−39 %

Mentos

5 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 10 kr

2 för 12kr

t.o.m. 25 okt

Skrea Strand
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−26 till −37 %

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Matcha Latte DessertPanna CottaDouble ChocoChocolate Chokladpudding−31 till −36 %

Mejeridessert

4 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−18 till −35 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Eriks majonnäsSoya Kinesisk Mushroom−17 till −33 %

Såser & smaksättare

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 11 okt

Skrea Strand
Pink GrapefruitMulti Fruit MultivitaminMultivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With Pulp+1−21 till −32 %

Tropicana

6 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Astro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitPeach Vibe+5−23 till −31 %

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Jalapeno Mild OstringarOstringar Chili CheeseOstbågar CheddarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&Havssalt+13−22 till −30 %

Estrella

18 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

Skrea Strand
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka Ugnsrostad−30 %

Skinka

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

Skrea Strand
Choklad i Påse −30 % ↗

Choklad i Påse

MALTESERS · 135 g

29 kr ordinarie 41 kr

215 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Skrea Strand
Våffelmix −29 % ↗

Våffelmix

ICA · 420 g

12 kr ordinarie 17 kr

29 kr/kg

Skrea Strand
Max LimeMax 6P−28 %

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Crunchy Puffs Dumle SnacksDumle MixDumle OriginalDumle SnacksMarianne+4−27 %

Fazer

9 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 31 kr

2 för 45kr

Skrea Strand
Räfflade chips HavssaltParmesan Chips−27 %

chips

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 18 okt

Skrea Strand
Levain Bröd −27 % ↗

Levain Bröd

Fazer · 750 g

28 kr ordinarie 38 kr

37 kr/kg

Skrea Strand
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

Skrea Strand
Müslibar Salted CaramelMüslibar Peanut & Chocolate−25 %

Müslibar

2 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 8 kr

2 för 12kr

t.o.m. 25 okt

Skrea Strand
Sesam Havssalt Knäckebröd RundKanel Veteknäcke−25 %

Wasa

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Stekfläsk Rimmat & SkivatBacon Skivor−18 till −24 %

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

Skrea Strand
Bregott Smör & raps ExtrasaltatNormalsaltat Smör & RapsoljaMellan Smör & Rapsolja−20 till −24 %

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionPistachio Dark ExcellenceMild Creamy 50% Cacao Excellence+11−24 %

Excellence

16 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

Skrea Strand
Glasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas SplitCola&Hallon Kalas+5−8 till −23 %

Glass

10 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

Skrea Strand
Haricots verts FrystPotatisklyftor med skal FrystPotatisklyftor utan skal Fryst−8 till −22 %

Fryst

3 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39kr

Skrea Strand
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Vitlök−21 %

Korv

4 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 27 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Frönuftig −21 % ↗

Frönuftig

Polarbröd · 375 g

23 kr ordinarie 29 kr

61 kr/kg

Skrea Strand
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Crème Brûlée KvargProteinkvarg Cookies & creamMango/Passion KvargBlåbär Vanilj KvargVit Choklad Kvarg+2−21 %

Kvarg

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

3 för 25kr

Skrea Strand
Sarabullar 4-packKanelbulle 4-pack−21 %

4-pack

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 38 kr

29,95 kr/st

Skrea Strand
Pulled BbqThyme & GarlicOriginal Chunk−21 %

Oumph

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 38 kr

2 för 60kr

Skrea Strand
Roast'n Toast −21 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 31 kr

31 kr/kg

Skrea Strand
Kina Rispuffar KarlHazelnut Hackad KarlMilk Chocolate KarlDumle KarlChokladkaka Geisha−20 %

Karl

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

25 kr/st

t.o.m. 25 okt

Skrea Strand
Burger Bun Potato −20 % ↗

Burger Bun Potato

KORVBRÖDBAGARN · 280 g

25 kr ordinarie 31 kr

89 kr/kg

Skrea Strand
Delikatessboll ChokladDelikatessboll Cocos−20 %

Delikatessboll

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

25 kr/st

Skrea Strand
Porchetta Färsk ca −19 % ↗

Porchetta Färsk ca

ICA · 1500 g

89 kr/kg ordinarie 110 kr/kg

ca 134 kr/st

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Tacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3−19 %

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb Drickyoghurt+1−18 %

Drickyoghurt

6 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 43 kr

35 kr/st

Skrea Strand
Pärlsocker −18 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

Skrea Strand
Pasta Tortellini Bolognese FärskPasta Ravioli Tomat och Mozzarella FärskPasta Tortellini Ricottaost och Spenat FärskPasta Tortellini Ost och Skinka FärskPasta Ravioli Svamp Färsk+1−16 %

Pasta Färsk

6 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 30 kr

4 för 100kr

Skrea Strand
Pizza Suveräna SalamiPizza Magiska MagganPizza Queen KantarellHoly Pepperoni X-Tra Allt PizzaGudfadern X-Tra Allt Pizza+4−17 %

Pizza

9 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 42 kr

2 för 69kr

Skrea Strand
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−17 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 47 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Original −17 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 107 kr

198 kr/kg

Skrea Strand
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

Skrea Strand
Kärleksmums DafgårdStor DelicatobollPunschrulle Stor−8 till −15 %

Kex & kakor

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

Skrea Strand
Manchego 33% ca −15 % ↗

Manchego 33% ca

Falbygdens · 150 g

460 kr/kg ordinarie 539 kr/kg

ca 69 kr/st

Skrea Strand
Flergångssked plast 14-pFlergångsgaffel plast 14-pFlergångskniv plast 14-pFlergångstesked plast 25-p−15 %

plast

4 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr

Skrea Strand
Sourcr/Onion Crunchy BitesCheddar Crunchy Bites−14 %

Crunchy Bites

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 23 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Skrea Strand
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaIntenzo MörkrostDella Casa EspressoMollbergs Mörkrost−14 %

Mörkrost

5 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 86 kr

74 kr/st

Skrea Strand
Citron Zero −14 % ↗

Citron Zero

Zingo · 500 ml

13 kr ordinarie 15 kr

25 kr/l

Skrea Strand
Creamy Cookie IskaffeKaffedryck Cappuccino VanillaIce Caramel SaltedIce Espresso +MilkIce Latte Macchiato−13 %

Löfbergs

5 varor i erbjudandet

16 kr ordinarie 18 kr

2 för 32kr

Skrea Strand
Tyck till