Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Utby

44 erbjudanden just nu · Göteborg · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Pommes fritesPommes strips−36 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Morötter Klass 1 −36 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Original −26 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 120 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Kycklinglår Filé −24 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 144 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−16 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 25 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−11 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 44 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Kebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsVego KebabsåsHet Kebabsås+2

Kebabsås

7 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Pizza Piadina Quattro Formaggi 2-packPizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella Pesto+5

Pizza

10 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
LaxsidaLaxsida ca Miljömärkt

Laxsida

2 varor i erbjudandet

139 kr/kg

139 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceTropisk Juice+3

Bravo

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Salsiccia SmalChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kumminChorizo De Pimenton+4

Scan

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajBacon Broccoli Paj+3

Felix

8 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Utby
Tyck till