Primat

Veckans erbjudanden på ICA Gamleby

59 erbjudanden just nu · Gamleby · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Cream Cheese& Rödlök ChipsBacon Megakrispiga PotatisFyra Sort Salt Helt Vanligt ChipChips Grillad Majs Med SmörChips Sourcream & Peppar+4−38 %

Redhead

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 11 okt

Gamleby
Skumtoppar Kokos 6-pSkumtoppar med chokladsmak 6-p−34 %

Skumtoppar 6-p

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 19 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−34 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−34 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaChocolate Chokladpudding−33 %

Grand Dessert

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
OriginalMax LimeMax 6P−31 %

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Fredskalla 13cm Rosa BandetKruka Rosett RB 14cm−30 %

ICA

2 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 99 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Kiwi ca Klass 1 −29 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−27 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
HushållssalamiPepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Pepperoni+3−27 %

Korv

8 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gamleby
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−25 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2−25 %

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 39 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Jordgubb & granatäpple 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Drickyoghurt

5 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−23 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 45 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−21 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Roast'n Toast −19 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 31 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Original −18 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 109 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−16 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Mixed BerriesPear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitLemon Lime+4

Celsius

9 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Summer Mix Dumle Päron BananSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+6

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Crispy Ch*Cken VeganskaThyme & GarlicOriginal Chunk

Oumph

3 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Kronljus Rosa BandetKronljus 19cm vita

Kronljus

2 varor i erbjudandet

60 kr

2 för 119kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+5

ICA

10 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Gamleby
Tyck till