Primat

Veckans erbjudanden på ICA Öjebyn

61 erbjudanden just nu · Öjebyn · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 120 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Kiwi ca Klass 1 −39 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 11 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−38 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−38 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Kyckling Grillad −38 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 32 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Crème fraiche Lätt Tomat & Basilika 11%Crème fraiche Lätt Paprika & chili 11%−35 %

Crème fraiche

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 15 kr

10 kr/st

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Lemon Ice TeaIce Tea Peach−32 %

Ice Tea

2 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 12 kr

3 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Öjebyn
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Strawberry Ban Immune SupportJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−27 %

Actimel

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 48 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Roast'n Toast −24 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Original −23 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 116 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Pizzakit −19 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Pärlsocker −18 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 17 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie ca 33 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeDragon FruitPeach Vibe+5

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Cream Cheese& Rödlök ChipsBacon Megakrispiga PotatisFyra Sort Salt Helt Vanligt ChipChips Grillad Majs Med SmörTzatsiki Megakrispiga+3

Redhead

8 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 12 okt

Öjebyn
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Pressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Bts Brown Suger PancakeGolden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Popcorn Chicke VeganskaCrispy Buffalo Tenders

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Jordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack

Loka

5 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Kaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost ForzaMollbergs Mörkrost

Zoegas

4 varor i erbjudandet

74 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie ca 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Öjebyn
Tyck till