Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Birgersson, Gusum

75 erbjudanden just nu · Gusum · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Snabbnudlar RäkaSnabbnudlar Friterad kycklingSnabbnudlar BiffSnabbnudlar Kyckling−54 %

Snabbnudlar

4 varor i erbjudandet

3 kr ordinarie 6 kr

10 för 30kr

t.o.m. 11 okt

Nära Birgersson, Gusum
Våffelmix −44 % ↗

Våffelmix

ICA · 420 g

10 kr ordinarie 18 kr

24 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Laxsida ca Miljömärkt −39 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 228 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Citrus EssenceCreme Rich JasmineVitalizing Sweet Pea−37 %

LdB

3 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 24 kr

15 kr/st

t.o.m. 11 okt

Nära Birgersson, Gusum
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Gouda skivad −33 % ↗

Gouda skivad

Skånemejerier · 900 g

59 kr ordinarie 88 kr

66 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Pasta Spaghetti −31 % ↗

Pasta Spaghetti

Barilla · 1800 g

24 kr ordinarie 35 kr

13 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
EnergidryckWhite Edition Kokos-BlåbärsBlue Edition BlåbärsEnergidryck SockerfriRed Bull−31 %

Red Bull

5 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 16 kr

4 för 44kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Glassbåt −30 % ↗

Glassbåt

SIA Glass · 8 st

44 kr ordinarie 62 kr

6 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Smultro RånChokladsmak RånVanilj RånCitron Rån−29 %

Rån

4 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 25 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Kycklinglår Filé −29 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 152 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Kronljus Rosa Bandet −28 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 83 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4−28 %

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Wanyama MörkrostSommar Mellanmörk RostPressiado MörkrostKokkaffe MellanrostMellanrost Classic+4−28 %

Arvid Nordquist

9 varor i erbjudandet

58 kr ordinarie 80 kr

2 för 115kr

t.o.m. 25 okt

Nära Birgersson, Gusum
Original −25 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 119 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−24 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Kexchoklad 8-pack −22 % ↗

Kexchoklad 8-pack

Cloetta · 480 g

59 kr ordinarie 76 kr

123 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Wafer rolls pistasWaferrolls Salted CaramelWaferrolls Kokos−22 %

Tago

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 16 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Wafer Rolls NötkrämWafer Rolls ChokladWafer Rolls VaniljMarsipanbröd OriginalMarsipanbröd Nougat+1−11 till −22 %

Godis

6 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Orange 10-pack10-pack10-pack−21 %

10-pack

3 varor i erbjudandet

63 kr ordinarie 80 kr

2 för 125kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Cider Crisp Apple 4-packKir-Ish AlkoholfriStrawberry Lime−21 %

Kopparberg

3 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 37 kr

29 kr +pant

t.o.m. 11 okt

Nära Birgersson, Gusum
Jordgubbar Klass 1 −21 % ↗

Jordgubbar Klass 1

ICA · 250 g

49 kr ordinarie 62 kr

196 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Nära Birgersson, Gusum
Hamburgerdressing −20 % ↗

Hamburgerdressing

ICA · 230 g

16 kr ordinarie 20 kr

70 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Birgersson, Gusum
Lax 4x100g −20 % ↗

Lax 4x100g

Compass · 400 g

69 kr ordinarie 86 kr

173 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−18 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Chokladbar −18 % ↗

Chokladbar

Snickers · 50 g

10 kr ordinarie 12 kr

200 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Max −17 % ↗

Max

PEPSI · 330 ml

99 kr ordinarie 119 kr

15 kr/l

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Pärlsocker −16 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 18 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Vetemjöl −15 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 19 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Grilloil GarlicChili GrilloilAllround Grilloil−11 %

Grilloil

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 28 kr

2 för 49kr

t.o.m. 25 okt

Nära Birgersson, Gusum
Honey Flavor Grilloil −11 % ↗

Honey Flavor Grilloil

SANTA MARIA · 270 ml

25 kr ordinarie 28 kr

91 kr/l

t.o.m. 25 okt

Nära Birgersson, Gusum
Teriyaki MarinadSriracha MarinadSmokey Honey MarinadMarinad GarlicAllround Marinad+2−11 %

Marinad

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 9 kr

3 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Nära Birgersson, Gusum
Jordnötter Salta −5 % ↗

Jordnötter Salta

ESTRELLA · 275 g

23 kr ordinarie 25 kr

84 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Birgersson, Gusum
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 25 okt

Nära Birgersson, Gusum
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+11

Mjölkchoklad

16 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 11 okt

Nära Birgersson, Gusum
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Bravo

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Frukt&Veg Mums Blåbär PäronFrukt&Veg Mums Mango AprikosGröt Passion Äpple BananFruktmums Blåbär HavreFruktmums Äpple med Havre+15

Semper

20 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Mjölkchoklad CaramelloMörk Choklad

Marabou

2 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Milea Ljusrost BryggkaffeBryggkaffe, Intensivo, Extra mörkrost, ,Presso MellanrostBryggkaffe Lätt MörkrostEbony Mörkrost Bryggkaffe+4

Gevalia

9 varor i erbjudandet

53 kr

2 för 105kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Birgersson, Gusum
Tyck till