Primat

Veckans erbjudanden på ICA Forsen, Bispgården

88 erbjudanden just nu · Bispgården · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
PajdegSmördeg Vegansk−55 %

ICA

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 22 kr

10 kr/st

t.o.m. 11 okt

Forsen, Bispgården
Marshmallows Syrlig JordgubbsmakMarshmallows Syrlig ColasmakBanana Toffee OvalsStrawberry Vanilla DiamondLemon Raspberry Skalle−11 till −44 %

Godis

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 85 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Laxsida ca Miljömärkt −39 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 228 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Jamón Serrano −36 % ↗

Jamón Serrano

ICA · 100 g

25 kr ordinarie 39 kr

250 kr/kg

t.o.m. 8 okt

Forsen, Bispgården
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−34 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Lime RosépepparChili Cheese ChipsKantarell ChipsRäfflade chips HavssaltSourcream & Triple Onion+5−31 %

Chips

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Forsen, Bispgården
Nachochips −30 % ↗

Nachochips

ICA · 500 g

25 kr ordinarie 36 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Plommon Rosa Bandet Klass 1Fikon färska Klass 1 ICAFikon 4st 180g Klass 1−25 till −30 %

Klass

3 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−30 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Kycklinglår Filé −27 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 150 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Riven Ost −27 % ↗

Riven Ost

Skånemejerier · 1000 g

65 kr ordinarie 89 kr

65 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Forsen, Bispgården
Sourcream & Pepper DressingUmamidressingGreen & Garlic Hamburgare DressingOriginal Hamburgare Dressing−27 %

Max

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 27 kr

20 kr/st

t.o.m. 18 okt

Forsen, Bispgården
Bearnaise Original −24 % ↗

Bearnaise Original

DELIKATESSFABR · 240 ml

30 kr ordinarie 40 kr

125 kr/l

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Revben Färska Tunna ca −23 % ↗

Revben Färska Tunna ca

Dalsjöfors · 1100 g

65 kr/kg ordinarie 85 kr/kg

ca 72 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Kassler −23 % ↗

Kassler

Dalsjöfors · 600 g

89 kr/kg ordinarie 115 kr/kg

ca 53 kr/st

t.o.m. 5 okt

Forsen, Bispgården
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Tropisk MultivitaminPäron Fruktdryck−20 %

Kiviks Musteri

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

2 för 30kr

t.o.m. 5 okt

Forsen, Bispgården
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
SursockradeOriginal−19 %

Ahlgrens Bilar

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 19 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Penne RigateSpirali−19 %

ICA

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 14 kr

3 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Läsk PetLäsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime Crush+7upp till −18 %

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Picnicbog Färsk ca −17 % ↗

Picnicbog Färsk ca

Dalsjöfors · 1000 g

65 kr/kg ordinarie 79 kr/kg

ca 65 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Äggnudlar −17 % ↗

Äggnudlar

ICA Asia · 250 g

9 kr ordinarie 11 kr

36 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Spolarvätska T-Blå −16 % ↗

Spolarvätska T-Blå

KEMETYL · 3000 ml

59 kr ordinarie 70 kr

20 kr/l

t.o.m. 8 okt

Forsen, Bispgården
Smörgåsrån Vete −15 % ↗

Smörgåsrån Vete

GÖTEBORGS · 170 g

14 kr ordinarie 17 kr

82 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Forsen, Bispgården
Köttkorv KoktFläskkorv Kokt−14 %

Kokt

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 29 kr

25 kr/st

t.o.m. 5 okt

Forsen, Bispgården
Muslibar Jordgubb 6-pMuslibar Choklad 6-p−14 %

Muslibar 6-p

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 17 kr

2 för 30kr

t.o.m. 11 okt

Forsen, Bispgården
Smultro RånChokladsmak RånVanilj RånCitron Rån−14 %

Rån

4 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie 25 kr

22 kr/st

t.o.m. 11 okt

Forsen, Bispgården
Potatisgratäng −13 % ↗

Potatisgratäng

Nyhléns Hugosons · 800 g

27 kr ordinarie 31 kr

34 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Flapjack Red berriesHavrebar Sport Energi Flapjack PecanHavrebar Sport Energi Flapjack Chocolate−12 %

Flapjack

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Bearnaise Lätt Crème FraicheFeta Tomat Lätt Crème FraicheParmesan Lätt Crème FraicheFranska Örter Lätt Crème FraichePaprika Chili Lätt Crème Fraiche−12 %

Lätt Crème

5 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 19 kr

16,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Energidryck sockerfri EuroshopperEnergidryck Euroshopper−11 %

Energidryck Euroshopper

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 11 kr

2 för 20kr +pant

t.o.m. 25 okt

Forsen, Bispgården
Kaviar Pacific −11 % ↗

Kaviar Pacific

Pacific brand · 250 g

20 kr ordinarie 23 kr

80 kr/kg

t.o.m. 5 okt

Forsen, Bispgården
Hot Honey ChipsSaltade ChipsRanch & Sourcream ChipsChips Grill−10 %

Chips

4 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 22 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Läsk Pet −10 %

Läsk Pet

Trocadero · 1500 ml

18 kr ordinarie 19 kr

12 kr/l

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Falukorv −9 % ↗

Falukorv

Charkuterifabriken · 800 g

38 kr ordinarie 42 kr

48 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
10-pack −7 %

10-pack

Coca-Cola · 3300 ml

79 kr ordinarie 85 kr

24 kr/l

t.o.m. 25 okt

Forsen, Bispgården
Pizzakit −4 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

25 kr ordinarie 26 kr

42 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 25 okt

Forsen, Bispgården
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
KycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Läsk PetZeroLäsk HallonsodaLäsk PäronsodaZero+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

5 kr

5 för 25kr +pant

t.o.m. 25 okt

Forsen, Bispgården
Kryddkorv Sriracha Extra Fin 78% KötthaltGrillkorv Ost och Bacon Extra Fin 78% KötthaltOstwurst Extra FIn 73% KötthaltBratwurst

ICA

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 11 okt

Forsen, Bispgården
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Jordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad ChokladkakaSalt Mandel Mjölkchoklad+11

Mjölkchoklad

16 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Forsen, Bispgården
Tyck till