Primat

Veckans erbjudanden på ICA Kvantum Solna

82 erbjudanden just nu · Solna · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Krossade tomater −45 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

7 kr ordinarie 12 kr

17 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Hot & Spicy ChipsCheese & Onion ChipsPaprika ChipsSourcream & OnionOriginal Chips−40 %

Chips

5 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 38 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Tomatketchup -50%Ketchup−37 %

Heinz

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 40 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Sojabönor Fryst −37 % ↗

Sojabönor Fryst

ICA · 250 g

13 kr ordinarie 20 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Sambal oelekJapansk sojaKinesisk soyaupp till −37 %

ICA Asia

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Skinka KoktSkinka röktSkinka Svartrökt−36 %

Skinka

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 47 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Reflex Hjärta Rosa BandetReflexhänge Hjärta Rosa Bandet−35 %

Hjärta Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 23 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Slapwrap Svart 34cm Rosa BandetRexflex Slap Wrap 34cm Rosa Bandet−35 %

34cm Rosa

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 23 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Domino OriginalDomino Dumle−34 %

Domino

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 23 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Havarti Medium MatureCheddar Medium MatureGouda Medium Mature 30%−33 %

Medium Mature

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 75 kr

2 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Strawb/Rhuba No SugarTropical Citru No SugarPassion Guava No SugarPäronglass No SugarLemon Lime No Sugar+7−33 %

Sugar

12 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Kycklinglår Filé −33 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

99 kr ordinarie 147 kr

110 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Mango ca Klass 1 −32 % ↗

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

15 kr ordinarie 22 kr

46 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Böngroddar Eko −32 % ↗

Böngroddar Eko

180 g

15 kr ordinarie 22 kr

83 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Pärlsocker −30 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

13 kr ordinarie 18 kr

25 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Krossade tomater −30 %

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 12 kr

21 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Ramen Soup Base −29 % ↗

Ramen Soup Base

Kikkoman · 250 ml

45 kr ordinarie 63 kr

178 kr/l

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
RäkostBaconostRökt Renost−28 %

Fjällbrynt

3 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 35 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−28 %

Felix

10 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 35 kr

4 för 100kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Nutaaq torskfiléer −24 % ↗

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

85 kr ordinarie 112 kr

211 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Junior Mixed Selection GeléMixed 7+ Senior SelectionMixed Selectio GeléKattmat Crunchy Fisk 10-packVegetables Selection i Gelé+3−21 %

Latz

8 varor i erbjudandet

48 kr ordinarie 60 kr

2 för 95kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Gold MellanrostSnabbkaffe Mörkrost RefillOriginal Mellanrost−20 %

Gevalia

3 varor i erbjudandet

70 kr ordinarie 87 kr

2 för 139kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Zip-LED Hjärta svart Rosa BandetZip-LED Hjärta Rosa Bandet−20 %

Zip-LED Hjärta

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 28 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Maskindisktabletter OriginalMaskindisktabletter Platinum−19 %

Maskindisktabletter

2 varor i erbjudandet

98 kr ordinarie 120 kr

2 för 195kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Ryggbiff Färsk ca −17 % ↗

Ryggbiff Färsk ca

ICA · 900 g

315 kr/kg ordinarie 379 kr/kg

ca 284 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Äggnudlar −16 % ↗

Äggnudlar

ICA Asia · 250 g

8 kr ordinarie 10 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Ravioli Kyckling/CitronRavioli SalsicciaRavioli Rökt lax MascarponeFärsk Pasta Tortelloni Prosciutto MozzarellaTortelloni Tomat & Mozzarella+5

Rana

10 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Blåbär SvartvinbärBerry Energise Super SmoothieGreen AntioxidantJuice Äpple & HallonTropisk Juice+18

Innocent

23 varor i erbjudandet

26 kr

2 för 52kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Kolsyrad fruktdryck Hallon CrushLäsk PetZeroSkogsbär CrushZero+5

Läsk

10 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Präst Lagrad 18MånGrevé Lagrad 18MånHerrgård Lagrad 18MånÄra 28% LagradGrevé® 18 mån+9

Allerum

14 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Marängsviss ProteinbarKladdkaka ProteinbarChokladboll ProteinbarChoklad ProteinbarPäronnglass Proteinbar+11

Kosttillskott

16 varor i erbjudandet

17 kr

3 för 52kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Chorizofärs Färsk PannfärdigSalsicciafärs Färsk

Färsk

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Salsicciafärs PannfärdigChorizofärs Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Nesquick StrawberryLions Protein Caramell ChokladKitkat CerealsCheerios HavreCheerios Multi+2

Nestle

7 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Blue Fruit PyramidteTropical Fruit PyramidtePeach ParadiseLemon GingerBlackcurrant Pyramid Tea Bags+6

Lipton

11 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Sodakombi X TrocaderoSyrlig FruktJuicy Giants Gott & BlandatGodis LakritsdäckBilar Fruktkombi+6

Godis

11 varor i erbjudandet

12 kr

3 för 36kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Minecraft Flerpack GlasspinnarGlass Exotic & Berry bliss mini 6-p GB GlaceMini AnanasGlass Tropical mini 8-p GB GlaceGlass Flerpack Kids mix 8-p+20

Glass

25 varor i erbjudandet

38 kr

2 för 75kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Vanilj LättyoghurtSvartvinbär Slät YoghurtPassionsfrukt YoghurtJordgubb Slät YoghurtPäron Vanilj Slät Yoghurt+5

Yoghurt

10 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Proteinpudding CaramelDelicatoboll Protein PuddingSalted Caramel Protein PuddingChocolate MousseVanilla Protein Pudding+1

ProPud

6 varor i erbjudandet

14 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Marängsviss ProteinmilkshakeBerry Cheeseca MilkshakeBananas MilkshakeCookies Cream MilkshakeStrawberry Milkshake+3

Milkshake

8 varor i erbjudandet

14 kr ordinarie ca 21 kr

4 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Ultimate Night UltraBindor Maxi Night 18-packUltra Secure Night Extra Size 5Ultra Normal Big Pack Size 1Secure Night Big Pack Size 4+7

Always

12 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Laktosfri Mat 4%Laktosfri Mat 15%Låglaktos Visp 24%Visp 31%Plant Cream Vegetabilisk+1

Flora

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 11 kr

3 för 29kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Mjuka RåghalvorMjuka FröbitarRågkusar 6-packRågform 8-pack

Fazer

4 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
GräddkolaCreamy Toffees OriginalCream Candies OriginalChewy Toffees OriginalCream Candies Original+1

Godis

6 varor i erbjudandet

15 kr

3 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Magisk MangoJordgubb VeganJordgubb LaktosfriSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Varmkorv med SkinnWienerkorv 15-pack

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
ChèvreBrie Ovale Extra CreamyBrie GourmetGorgonzola IntensoGorgonzola Cremoso+2

Ost

7 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Gourmetsallad Klass 1KrögarmixRöd råkostmix SköljdBistrosallad SköljdMedelhavsmix Sköljd+2

ICA

7 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Classic 3In1 Shower CreamPink Grapefrui Shower CreamCoco & Shea Butter Shower CreamMango Sensatio Shower CreamKids 2In1 Shower & Shampoo+4

Shower

9 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie ca 22 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Jollekaka HönöHönökaka 4-pack

Pågen

2 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Sensitive ColourVittvättmedel FlytandeWhite RefillKulörtvättmedel FlytandeBlack & Dark+1

A+

6 varor i erbjudandet

36 kr

3 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Tacosås HotTacosås MediumSalsa Taco Medium

Old el Paso

3 varor i erbjudandet

13 kr

2 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Äppelmust Årets SkördÄppelmust med Fruktkött

Äppelmust

2 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Mjölk Vitamin DLaktosfri Mellanmjölk 1,5%

Valio

2 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie ca 24 kr

2 för 35kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Tunnskivade kycklingfiléer FrystTvådelad Kycklingbröstfilé mörad

Guldfågeln

2 varor i erbjudandet

85 kr ordinarie ca 104 kr

2 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Palt TunnbrödGammeldags TunnbrödTunnbröd Korn

Tunnbröd

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Hallon Klass 1Blåbär Klass 1

Klass

2 varor i erbjudandet

28 kr

2 för 55kr

t.o.m. 4 okt

Kvantum Solna
Tyck till