Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Klockan

46 erbjudanden just nu · Lidköping · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Morötter Klass 1 −37 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Kebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4−34 %

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 151 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Original −27 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 122 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab−22 %

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 55 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Vetemjöl −21 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Kattmat Torrfoder Utekatt Kastrerad LaxKattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat Kyckling+3

Mjau

8 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Vitamindryck Electrolytes Citron & LimeWild Berries ZeroAll Day LemonadeZero LemonZero Peach+9

Energidryck

14 varor i erbjudandet

16 kr

3 för 49kr +pant

t.o.m. 18 okt

Nära Klockan
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+3

Bravo

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling FrystKycklingspett Grillade+1

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Cool Pina −18 % ↗

Cool Pina

NÅBE · 500 ml

16 kr ordinarie ca 20 kr

33 kr/l

t.o.m. 18 okt

Nära Klockan
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Magisk MangoJordgubb VeganBlåbär

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Coconut Milk LightCoconut Milk Original

Coconut Milk

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 17 kr

2 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Nära Klockan
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Chicken Thai Asian SpiceGaram Masala Indian SpicesTandoori ChickenTikka Masala Indian SpicesKryddmix Korean Bbq Bulgogi+2

Santa Maria

7 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 20 kr

2 för 25kr

t.o.m. 11 okt

Nära Klockan
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Druvor Thompson Seedless Gröna kärnfria Klass 1Druvor Crimson Röda kärnfria Klass 1

Druvor kärnfria

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Klockan
Tyck till