Primat

Veckans erbjudanden på ICA Sölvesborg

53 erbjudanden just nu · Sölvesborg · uppdaterat idag

Om butiken
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör OsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat−46 till −55 %

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Lion BrownieLion Choco−55 %

Lion

2 varor i erbjudandet

7 kr ordinarie 15 kr

3 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Crunchies DippedMini CookiesDouble CreamOriginal−46 till −54 %

Oreo

4 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Trosskydd Normal 32-pTrosskydd large 28-pTampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p Miljömärkt+5−41 till −53 %

ICA

10 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Hushållspapper Original 4-pToalettpapper Original 6-p Miljömärkt−30 till −48 %

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Dumle OriginalDumle Snacks−46 %

Dumle

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 42 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Happy Cherries SourGodis Fruktilurer Frukt & BärGodis Goldbears SourNappar Cola SurGodispåse Lakrits Rotella+6−44 %

Haribo

11 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 15 kr

3 för 25kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Grädde MatlagningMatlagnings Grädde−39 till −44 %

Grädde

2 varor i erbjudandet

22 kr

21,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Panna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeChocolate Chokladpudding−42 %

Grand Dessert

4 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 13 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Hoppy Lager Alkoholfri 0,0%Alcohol Free 0,5%−42 %

Carlsberg

2 varor i erbjudandet

9 kr ordinarie 16 kr

3 för 28kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Stekfläsk Rimmat & SkivatBacon Skivor−36 till −41 %

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Brynt Smör ChiliChips Salt & vinägerPeppar ChipsRanch SourcreamHot Sweetchili+6−37 till −41 %

Estrella

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Bryggkaffe Mörkrost Fika LoversBryggkaffe Mellanrost Brazil Single OriginBryggkaffe Mörkrost EkoMedium RoastBryggkaffe Mellanmörk+4−35 till −40 %

Löfbergs

9 varor i erbjudandet

55 kr

2 för 110kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Spolglans EkoDeep Cleaner Dishwasher−26 till −40 %

Finish

2 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 49kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Ice Espresso +MilkIce Latte Macchiato−40 %

Ice

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 25 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Surdegsbröd Grov GlutenfriFormbröd Havre GlutenfriLimpan Formbröd GlutenfriVita Toast Formbröd GlutenfriGrova Formbröd Glutenfri−14 till −39 %

Glutenfri Formbröd

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With Pulp−38 %

Pressed Orange

2 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 47 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Sitting BullAnanas Split−37 %

Triumf Glass

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 52 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Baby morötterKronmix GrönsaksblandningGrönsaker Ärtor Majs PaprikaGrönsaker SommarHerrgårdsgrönsaker−35 %

Apetit

5 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Calippo Super mix 5-packGlass exotic 3-pGlasspinnar Nogger 6-packGlasspinne 88:an 6-packSandwich Original+6−27 till −36 %

Glass

11 varor i erbjudandet

40 kr

2 för 79kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Thyme & Garlic −35 % ↗

Thyme & Garlic

OUMPH! · 280 g

30 kr ordinarie 46 kr

107 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Tacopaj Fryst/1 PortLax & RäkpajKöttfärspaj Fryst/1 PortKycklingpaj Fryst/1 PortOst & Skinkpaj−34 %

Dafgårds

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 38 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Lyx LasagnePlommonjärparChicken green curryChicken PanangChicken Teriyaki+5−34 %

Dafgårds

10 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 50 kr

3 för 99kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Kotlett Färsk Skivad BenfriKarré Färsk Skivad Benfri−30 %

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Kiwi ca Klass 1 −28 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Caramel Seasal Excellence70% Cocoa Mild Excellence90% Cocoa Dark ExcellenceSea Salt Dark ExcellenceChili Dark Excellence+4−27 %

Excellence

9 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 45 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Riven ost Texmex 29%Riven ost Pizza 32%−27 %

Riven ost

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 48 kr

34,90 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Gräddfil 12% −26 % ↗

Gräddfil 12%

Skånemejerier · 500 ml

18 kr ordinarie 24 kr

36 kr/l

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Pärlsocker −26 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 19 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Pannkakor 8st −26 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami ChorizoSalami Vitlök−25 %

Salami

5 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Roast'n Toast −22 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Batteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−22 %

Batteri 10-p

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Jordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−21 %

Drickyoghurt

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Original −18 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 109 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Pizzakit −17 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Della Casa EspressoMollbergs Mörkrost−16 %

Zoegas

2 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Sölvesborg
Tyck till