Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Flamman, Linköping

47 erbjudanden just nu · Linköping · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 84 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Laxsida ca Miljömärkt −37 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 221 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−36 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Morötter Klass 1 −35 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Pommes fritesPommes strips−35 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 26 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Kronljus Rosa Bandet −31 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 86 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Kycklinglår Filé −30 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 157 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Mango Fryst −30 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5−29 %

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Chips Bbq & pale aleKantarell ChipsRäfflade chips HavssaltSourcream & Triple OnionChips Jalapeño+3−29 %

Chips

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Pink LemonadeJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1−29 %

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Magisk MangoSkogsbär−29 %

RisiFrutti

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Original −26 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 120 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−20 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+4−18 %

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 33 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Kyckling Bröstfilé −18 % ↗

Kyckling Bröstfilé

KRONFÅGEL · 900 g

129 kr ordinarie 157 kr

143 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 28 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Läsk PetBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+2

Mjau

7 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Flamman, Linköping
Tyck till