Primat

Veckans erbjudanden på ICA Köplusten, Salbohed

42 erbjudanden just nu · Salbohed · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Morot Klass 1 −39 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 30 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Pommes fritesPommes strips−39 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Laxsida ca Miljömärkt −35 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 213 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Mango Fryst −31 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Vetemjöl −25 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Champinjon Klass 1 −23 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Original −22 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 115 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Brysselkål Klass 1 −21 % ↗

Brysselkål Klass 1

ICA · 500 g

20 kr ordinarie 25 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Pärlsocker −20 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 19 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Kebabsås AsianKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssåsRöd Kebabsås+4

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Coca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

4 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Pizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+12

Mjölkchoklad

17 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Klassisk KebabGyros Kebab

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie ca 53 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Nektar ApelsinBrasilien ExploreJuice ÄppleJuice Apelsin

Bravo

4 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Salsiccia SmalChorizo Cayenne & paprikaBratwurst Kummin & vitlökKolbász Paprika & vitlök

Scan

4 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Magisk MangoSkogsbär

RisiFrutti

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Kattmat KattungeKattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
SkogsbärJordgubbHallonJordgubb

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Köplusten, Salbohed
Tyck till