Primat

Veckans erbjudanden på ICA Hallstavik

56 erbjudanden just nu · Hallstavik · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−47 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−38 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Original6-packMax LimeMax 6P−36 %

Pepsi

4 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 51 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Kiwi ca Klass 1 −33 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Roast'n Toast −32 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 37 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−31 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Pärlsocker −29 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 20 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Pannkakor 8st −29 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−26 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 53 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 118 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−22 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 95 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−22 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Pizzakit −20 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Matcha Latte DessertHasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding Stracciatella+3

Mejeridessert

8 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangePeach Vibe+5

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Pink GrapefruitMultivitamin JuicePressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady Applejuice+5

Tropicana

10 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Salty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter MixKina Hallon Snacks+6

Fazer

11 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Glasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtDrickyoghurt Multifrukt 8-packJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt

Drickyoghurt

5 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie ca 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Hallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesChoco BrownieMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie ca 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Hallstavik
Tyck till