Primat

Veckans erbjudanden på ICA Trollbäcken

59 erbjudanden just nu · Tyresö · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Regular −53 % ↗

Regular

PEPSI · 1500 ml

11 kr ordinarie 24 kr

7 kr/l

t.o.m. 25 okt

Trollbäcken
Max 6P −50 % ↗

Max 6P

PEPSI · 330 ml

33 kr ordinarie 66 kr

16 kr/l

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 129 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Kiwi ca Klass 1 −44 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 12 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Krossade tomater −40 % ↗

Krossade tomater

ICA · 390 g

8 kr ordinarie 14 kr

21 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Trollbäcken
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−39 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−39 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Kyckling Grillad −39 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 33 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Persika PäronKolsyrat vatten Citron 12-packKolsyrat vatten Päron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack−35 %

Loka

4 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 60 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Vanilj JordgubbSitting BullAnanas Split−33 %

Triumf Glass

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 49 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−32 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−31 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−30 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 43 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−30 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 Port+4−30 %

Dafgårds

9 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 35 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Mellan Smör & RapsoljaBregott Smör & raps ExtrasaltatNormalsaltat Smör & Rapsolja−29 %

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 78 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Pärlsocker −29 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 20 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Roast'n Toast −27 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 34 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Original −24 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 117 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−22 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Kahawa MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost Forza+1−19 %

Zoegas

6 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 92 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Pizzakit −19 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Mellanrost Classic −15 % ↗

Mellanrost Classic

ARVIDNORDQUIST · 500 g

70 kr ordinarie 83 kr

140 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Trollbäcken
Mixed BerriesAstro VibePear LimeadeEnergidryck OrangeDragon Fruit+6

Celsius

11 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Pink GrapefruitPressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice Tropical+4

Tropicana

9 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie ca 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Kronljus Rosa BandetKronljus 19cm vita

Kronljus

2 varor i erbjudandet

60 kr

2 för 119kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Hallon RemixGolden CookiesChoco BrownieMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Trollbäcken
Tyck till