Primat

Erbjudanden på ICA Nära Träffen, Jämshög

59 erbjudanden just nu · Jämshög · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 24 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−36 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 33 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Kronljus Rosa Bandet −33 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 89 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajKycklingpaj med Broccoli+4−32 %

Felix

9 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 40 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Pirog Chicken KebabMargherita PirogChili Cheese PirogThe Original Pirog−31 %

Pirog

4 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 16 kr

3 för 33kr

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
Port Salut FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterGräddis Familjefavoriter−30 %

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 56 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
Vetemjöl −28 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 22 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Morötter Klass 1 −28 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 25 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Ostschnitzel 6-packSchnitzel 6-pack−27 %

6-pack

2 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 68 kr

2 för 99kr

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
Pilsnerkorv 455gKryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprika+7upp till −24 %

Korv

12 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Original −21 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 113 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Laxsida ca Miljömärkt −18 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 169 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Stekfläsk Rimmat −16 % ↗

Stekfläsk Rimmat

SCAN · 375 g

39 kr ordinarie 47 kr

104 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
KycklingfärsÄtklar Classic Kyckling Skivad−8 %

Kronfågel

2 varor i erbjudandet

39 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
Minutstrimlor KycklingfiléKyckling Minutfilé−9 %

Kronfågel

2 varor i erbjudandet

79 kr ordinarie 87 kr

79 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
Ätklar Caesar KycklingÄtklar Bbq Kyckling−8 %

Ätklar Kyckling

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 42 kr

39 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
limited 2026Focus GuavoEnergidryck CaribbeanLimon Del SolSunny Soda Bcaa+35

Energidryck

40 varor i erbjudandet

15 kr

6 för 89kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
limited 2026Focus GuavoEnergidryck CaribbeanLimon Del SolSunny Soda Bcaa+35

Energidryck

40 varor i erbjudandet

13 kr

10 för 129kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+5

Kebabsås

10 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
Läsk PetZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Nektar ApelsinBrasilien ExploreTropisk JuiceJuice ÄppleJuice Apelsin

Bravo

5 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RisoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Golden CookiesMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

4 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
Tomat&Örter FärskostVitlök&Örter FärskostPaprika FärskostNaturell Färskost

Färskost

4 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie ca 19 kr

15 kr/st

t.o.m. 25 okt

Nära Träffen, Jämshög
Vanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

2 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Burgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeTacokyckling FrystKycklingspett Grillade

Guldfågeln

4 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Hushållsost mild 26% ca −34 % ↗

Hushållsost mild 26% ca

Arla · 2200 g

75 kr/kg ordinarie ca 113 kr/kg

ca 165 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Träffen, Jämshög
Tyck till