Primat

Veckans erbjudanden på ICA Träffen, Mullhyttan

44 erbjudanden just nu · Mullhyttan · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Hushållsduk 4-p −45 % ↗

Hushållsduk 4-p

ICA · 4 st

13 kr ordinarie 23 kr

3,13 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 239 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Orange 10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack10-pack−41 %

10-pack

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 85 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Pommes fritesPommes strips−39 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Kebabsås AsianKebabsås HetKebabsås VitlökKebabsås VitDjävulssås+4−38 %

Kebabsås

9 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Pizza Piccolissima tre formaggi 12-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3−37 %

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 46 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Mango Fryst −34 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−34 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 32 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Original −30 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 127 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Pärlsocker −29 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Magisk MangoSkogsbärBlåbär−29 %

RisiFrutti

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Jordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallonJordgubb−29 %

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 14 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−29 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 55 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3−25 %

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr ordinarie 53 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Kycklinglår Filé −22 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 140 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Burgare Kyckling CrispyKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling FrystKycklingspett Grillade+1−16 %

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

79 kr ordinarie 94 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Champinjoner i askChampinjon Klass 1

Grönsaker

2 varor i erbjudandet

15 kr

15 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Kryddkorv HögrevSalsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv Chimichurri+6

Scan

11 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Nektar Apelsin, äpple, mango & passionNektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin Juice+5

Bravo

10 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Kiwi i korg och Plommon i korgPlommon Rosa Bandet Klass 1

Plommon

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Ekologiska morötter i påseMorot Klass 1

Grönsaker

2 varor i erbjudandet

18 kr

18 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Röda kärnfria druvor i askDruvor Crimson Röda kärnfria Klass 1

Röda kärnfria

2 varor i erbjudandet

25 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtVanilj Mild YoghurtNaturell Mild Yoghurt

Mild Yoghurt

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Kattmat KöttKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Träffen, Mullhyttan
Tyck till