Primat

Veckans erbjudanden på ICA Tvååker

63 erbjudanden just nu · Tvååker · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−47 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 130 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ChocoChocolate Chokladpudding−34 %

Grand Dessert

5 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Kiwi ca Klass 1 −28 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 9 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tvååker
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−24 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Pulled BbqThyme & GarlicOriginal Chunk−24 %

Oumph

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICA−24 %

ICA Asia

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Pastasås Fyra OstarMild Ost Pastasås−24 %

Pastasås

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

30 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−24 %

Actimel

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Roast'n Toast −22 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 32 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Original −22 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 114 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−22 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Pizzakit −18 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Glass Sandwich Mini 6-packVanilj Choklad MiniDaimstrut Mini−18 %

Mini

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 61 kr

49,90 kr/st

t.o.m. 11 okt

Tvååker
Kaffebönor Mörkrost SkånerostIntenzo MörkrostEspresso TrattoriaDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost Forza+1−18 %

Zoegas

6 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 90 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Port Salut 31% ca −13 % ↗

Port Salut 31% ca

Gäsene Mejeri · 1000 g

119 kr/kg ordinarie 137 kr/kg

ca 119 kr/st

t.o.m. 11 okt

Tvååker
Le Gruyère Réserve −10 % ↗

Le Gruyère Réserve

Falbygdens® Rekommenderar · 150 g

65 kr ordinarie 72 kr

433 kr/kg

t.o.m. 20 okt

Tvååker
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostTacopaj Nötförs M TacosmakFajitapajTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Mixed BerriesPear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitPeach Vibe+5

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Tvååker
HushållssalamiDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami VitlökSalami Italiensk skivad Göl Pölser

Korv

5 varor i erbjudandet

21 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
OriginalMax LimeMax 6P

Pepsi

3 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Pressed Orange Without PulpPressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Bts Brown Suger PancakeCrunchies DippedMini CookiesDouble CreamOriginal

Oreo

5 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Minipizza MexicanaPan Pizza Supreme PeperoniCapricciosa X-Tra Allt PizzaKebab X-Tra Allt PizzaVesuvio X-Tra Allt Pizza+1

Pizza

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 23 kr

2 för 40kr

t.o.m. 18 okt

Tvååker
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka RökigasteExtrarökt SkinkaBasturökt Kalkonbröst

Skinka

5 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Rosor mixade färger 50cm 9-p Fairtrade Rosa BandetRosor 10-p 40 cm Fairtrade varierande färger

Rosor färger

2 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Laktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

3 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Tampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-pBinda Ultra Super long 12-pBinda Ultra Normal utan vingar 16-p+4

ICA

9 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Tvååker
Tyck till