Primat

Erbjudanden på ICA Hönö

144 erbjudanden just nu · Hönö · uppdaterat igår · Sida 1 av 2

Om butiken
Kardemumma MalenMuskotnöt MalenChili ChipotleVitlök FinhackadGräslök+61−21 till −64 %

Santa Maria

66 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr -- Max 1 erbj/hushåll

Hönö
Kapris 80gGrönpeppar i Lag−63 %

Santa Maria

2 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr -- Max 1 erbj/hushåll

Hönö
Arrowrot Burk −48 % ↗

Arrowrot Burk

Santa Maria · 38 g

13 kr ordinarie 26 kr

351 kr/kg

Hönö
Domino Pink KexDomino Dumle−48 %

Domino

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 24 kr

2 för 25kr

Hönö
Müslibar Cocoa ProteinMüslibar jordnötter & choklad−31 till −47 %

Müslibar

2 varor i erbjudandet

7 kr

7 för 50kr

Hönö
Schampo Repairing MoistureBalsam Repairing MoistureSchampo Men Ultra Anti-HåravfallDry ScalpApple Fresh+4−24 till −43 %

Head & Shoulders

9 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 59kr

Hönö
Lemon ZeroExoticZero RaspberryOrange ZeroExotic Zero+8−42 %

Läsk

13 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

8 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
Energy Bar Havre ChocolateMüslibar MilkMüslibar Milk Dark & WhiteCinnamon Roll Muslibar BigMüslibar choklad+10−31 till −42 %

Corny

15 varor i erbjudandet

7 kr

7 för 50kr

Hönö
Pasta Perline Prosciutto Crudo FärskPasta Perline Parmigiano Reggianno FärskPasta Tortellini Mortadella och Prosciutto FärskPasta Ravioli Tomat och Mozzarella FärskPasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk+3−34 till −41 %

Pasta Färsk

8 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

Hönö
Plant Cheez Cheez DoodlesSuper Cheez DoodlesCheez CruncherzCheez CruncherzCheese Ballz+10−37 till −41 %

Olw

15 varor i erbjudandet

20 kr

5 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
Salt Persika FerrariFerrari Sur Citron/LimeSur Hallon FerrariSalt Hallon FerrariFerrari Cola+1−41 %

Ferrari

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 17 kr

2 för 20kr

Hönö
Jordnötssmör Kakao GranolaHallon Jordgubb KokosÄpple Mandel KanelKakao Hallon GranolaHasselnöt Dadlar−31 till −40 %

Pauluns

5 varor i erbjudandet

33 kr

3 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
Multifrö LevainGrekisk lantfrallaCiabattaTorTrehörning Grov+3−3 till −40 %

Bröd

8 varor i erbjudandet

6 kr

5 för 32kr

Hönö
Laktosfri OriginalVästerbottensost®Grillad PaprikaGräslök LightLight+1−24 till −40 %

Philadelphia

6 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr

Hönö
Katrinplommon & päronpuré Ekologisk 4m ICAPäronpuré Ekologisk 4mFrukt & Yoghurtsmoothie äpple & aprikos 6mFruktsmoothie Äpple, mango, banan & passionsfrukt 6+månFruktmellis Äpple banan & aprikos Från 6mån Ekologisk+2−27 till −39 %

ICA I love eco

7 varor i erbjudandet

7 kr

7 för 50kr

Hönö
Kina Rispuffar KarlTutti Frutti KarlHazelnut Hackad KarlMarianne KarlMilk Chocolate Karl+3−37 %

Karl

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 32 kr

5 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll

Hönö
Basturökt EmilskinkaEmilskinka Rökt−37 %

Emilskinka

2 varor i erbjudandet

19 kr ordinarie 30 kr

2 för 38kr -- Stammispris

Hönö
Color FlytandeBrilliant WhiteColor Parfymfri SensitiveColor ParfymfriColor Tvättmedel Pulver+7−21 till −37 %

Rengöring

12 varor i erbjudandet

32 kr

3 för 95kr

Hönö
Wok ZanjuWok Thai StyleWok ClassicKina-Mix KlassiskaÄrter Frysta+3−23 till −36 %

Findus

8 varor i erbjudandet

18 kr

2 för 35kr -- Max 1 erbj/hushåll

Hönö
Jordnötssmör Kakao GranolaHallon Jordgubb KokosÄpple Mandel KanelKakao Hallon GranolaHasselnöt Dadlar−26 till −36 %

Pauluns

5 varor i erbjudandet

36 kr

2 för 72kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
Grevé® 18 månPräst® 18 månHerrgård® 18 månPräst 12 MånaderGrevé 12 Månader+4−25 till −35 %

Allerum

9 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st -- Stammispris

Hönö
Provensalsk salladBistrosallad SköljdMedelhavsmix SköljdRöd råkostmix Sköljd−24 till −34 %

ICA

4 varor i erbjudandet

19 kr

19 kr/st

Hönö
Spicy Chicken Sichuan NoodlesButter Chicken Rice Indian CubeSweet & Sour Kyckling med RisThai Cube Sweet ChiliThai Cube Red Curry+3−34 %

Kitchen Joy

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 38 kr

4 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
Plant Cheez Cheez DoodlesSuper Cheez DoodlesCheez CruncherzCheez CruncherzCheese Ballz+10−30 till −34 %

Olw

15 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
Laktosfri FetaFeta EkoFeta Original−31 %

Feta

3 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr -- Stammispris

Hönö
Värmeljus 6H −33 % ↗

Värmeljus 6H

ICA · 50 st

40 kr ordinarie 59 kr

0,79 kr/st

Hönö
Brie −32 % ↗

Brie

ICA · 200 g

20 kr ordinarie 29 kr

100 kr/kg

Hönö
Chorizo Cayenne & paprikaChorizo Red Hot−30 %

Chorizo

2 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 36 kr

2 för 50kr

Hönö
Burgare Kyckling CrispyKycklingspett GrilladeKycklinginnerfiléer Grillade BarbecueKyckling Thaikryddad StektKycklinggyros Fryst+1−21 till −30 %

Guldfågeln

6 varor i erbjudandet

73 kr

2 för 145kr -- Max 1 erbj/hushåll

Hönö
Kycklingcurry RisKycklingbröst i basilikasåsTortelloni Ricotta SpenatLasagnette BologneseKöttbullar Potatismos−29 %

Gooh

5 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 70 kr

50 kr/st

Hönö
Basilika Ekologisk 1-p KRAV Klass 1 ICA IKoriander i kruka Ekologisk 1-p KRAV Klass 1−28 %

Ekologisk 1-p

2 varor i erbjudandet

15 kr ordinarie 21 kr

2 för 30kr

Hönö
Fruktkusar 6-packFrökusar−19 till −27 %

Fazer

2 varor i erbjudandet

24 kr

2 för 48kr

Hönö
Räkost −26 % ↗

Räkost

Fjällbrynt · 220 g

25 kr ordinarie 34 kr

114 kr/kg

Hönö
Tuc SweetchiliTuc Sour Cream OnionTuc OriginalTuc Paprika−26 %

Tuc

4 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 13 kr

3 för 30kr

Hönö
Jordgubb LaktosfriJordgubb VeganMagisk MangoSkogsbärBlåbär−17 till −25 %

RisiFrutti

5 varor i erbjudandet

11 kr

6 för 65kr

Hönö
Ljung Calluna rosa 10,5 cmLjung vit 11 cmLjung röd 11 cm−25 %

Ljung

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

4 för 120kr

Hönö
Västkust MellanrostIntenzo BryggkaffeBryggkaffe Mellanrost MezzoBryggkaffe Mörkrost Blue JavaSkånerost Bryggkaffe+8−15 till −24 %

Zoegas

13 varor i erbjudandet

58 kr

2 för 115kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
Jordnötter −24 % ↗

Jordnötter

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 20 kr

60 kr/kg

Hönö
Lemon ZeroExoticZero RaspberryOrange ZeroExotic Zero+8−23 %

Läsk

13 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 22 kr

3 för 50kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
JubelsalamiGuldsalami−23 %

Grilstad

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

2 för 40kr -- Stammispris

Hönö
Currysoppa KokosmjölkTomatsoppa MustigSkogssvamp SoppaSkärgårdssoppaPotatis Purjo Soppa+3−23 %

Kelda

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 26 kr

5 för 100kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
Premium 5 Protec Pants 11-17KgPremium 4 Protec Pants 9-15KgBaby Dry 7 15+KgBaby Dry 5 11-17+KgBaby Dry 4 9-15+Kg+10−7 till −23 %

Blöjor

15 varor i erbjudandet

93 kr

2 för 185kr

Hönö
FiberhavregrynHavregryn−18 till −23 %

AXA

2 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 29kr

Hönö
Dansk SjömansbiffKyckling SatayDillkyckling Leif Mannerström DafgårdLyx LasagnePlommonjärpar+8−23 %

Frysta måltider

13 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 42 kr

2 för 65kr

Hönö
Wienerkorv 15-packVarmkorv med Skinn−17 till −22 %

Lithells

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

Hönö
Vaniljbullar FrystKanelbullar Fryst 12-p−22 %

Fryst

2 varor i erbjudandet

23 kr ordinarie 29 kr

2 för 45kr -- Stammispris

Hönö
Kina Rispuffar KarlTutti Frutti KarlHazelnut Hackad KarlMarianne KarlMilk Chocolate Karl+3−21 %

Karl

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

2 för 50kr -- Max 1 erbj/hushåll

Hönö
Salted Caramel Gluten FreeChokladtårta schweizernöt Fryst MarabouMoussetårta Daim Glutenfri FrystMandeltårta TobleroneGlutenfri Mandeltårta+1−21 %

Almondy

6 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie 53 kr

42 kr/st

Hönö
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2−17 %

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 13 kr

6 för 65kr

Hönö
Focus GuavoEnergidryck CaribbeanLimon Del SolCola FocusSunny Soda Bcaa+27−11 till −17 %

Nocco

32 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 21 kr

2 för 35kr +pant

Hönö
Flyttlåda −16 % ↗

Flyttlåda

ICA · 1 st

24 kr ordinarie 29 kr

24 kr/st

Hönö
Spaghetti −15 % ↗

Spaghetti

ICA · 1000 g

15 kr ordinarie 18 kr

15 kr/kg

Hönö
Stång Sur Hallon PersikaKokosdröm StångSur Smultron StångSalta HallonPingvinstång Häxvrål+3−15 %

Toms

8 varor i erbjudandet

4,67 kr ordinarie 5 kr

3 för 14kr

Hönö
Toalettpapper 6-p MiljömärktBad & Toalett Toalettpapper 6-p Miljömärkt−9 till −15 %

Toalettpapper 6-p

2 varor i erbjudandet

38 kr

3 för 115kr

Hönö
Spicy Chicken Sichuan NoodlesButter Chicken Rice Indian CubeSweet & Sour Kyckling med RisThai Cube Sweet ChiliThai Cube Red Curry+3−14 %

Kitchen Joy

8 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 38 kr

2 för 65kr -- Max 1 erbj/hushåll, Stammispris

Hönö
Rapsolja −14 % ↗

Rapsolja

ICA · 1000 ml

25 kr ordinarie 29 kr

25 kr/l

Hönö
Tyck till