Primat

Veckans erbjudanden på ICA Mathörnan, Stockholm

44 erbjudanden just nu · Stockholm · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Morot Klass 1 −46 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 33 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Brysselkål Klass 1 −43 % ↗

Brysselkål Klass 1

ICA · 500 g

20 kr ordinarie 35 kr

40 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Laxsida ca Miljömärkt −43 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 243 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−42 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 23 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Original −35 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 137 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−31 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 31 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Kycklinglår Filé −30 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 155 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Vetemjöl −23 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 21 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Gul lök Klass 1 −14 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 12 kr

11 kr/kg

Mathörnan, Stockholm
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Orange 10-pack10-pack10-pack

10-pack

3 varor i erbjudandet

50 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Kebabsås AsianKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammaldags gräddglass Chokladkross+1

Triumf Glass

6 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Kaktus Lime CrushSkogsbär CrushZeroCrush SmultronZero Sugar+4

Läsk

9 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Brasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceTropisk JuiceJuice Apelsin & mandarin+2

Juice

7 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie ca 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Pizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante+1

Pizza Ristorante

6 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie ca 35 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Räkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattInnekatt Kastrerad

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Mathörnan, Stockholm
Tyck till