Primat

Veckans erbjudanden på ICA Gammelstad

110 erbjudanden just nu · Gammelstad · uppdaterat idag · Sida 1 av 2 · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
PajdegSmördeg Vegansk−44 %

ICA

2 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 18 kr

10 kr/st

t.o.m. 25 okt

Gammelstad
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−42 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 119 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Vardag −37 % ↗

Vardag

Glada Bonden · 1000 g

75 kr/kg ordinarie 118 kr/kg

ca 75 kr/st

t.o.m. 7 okt

Gammelstad
Kanelbulle 1-p −36 % ↗

Kanelbulle 1-p

Bonjour · 100 g

6 kr ordinarie 9 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Skumtoppar Kokos 6-pSkumtoppar med chokladsmak 6-p−36 %

Skumtoppar 6-p

2 varor i erbjudandet

12 kr ordinarie 19 kr

12 kr/st

t.o.m. 18 okt

Gammelstad
Lättmjölkdryck Laktosfri 0,5%Mjölkdryck Laktosfri 3%Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5%−32 %

Laktosfri

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 15 kr

3 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadKyckling Extrarökt−32 %

Lönneberga

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Kyckling Grillad −32 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 29 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Kiwi ca Klass 1 −31 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 10 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Energidryck −29 % ↗

Energidryck

WOLVERINE · 500 ml

9 kr ordinarie 12 kr

17 kr/l

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Kaltbach Creamy −28 % ↗

Kaltbach Creamy

Falbygdens® Rekommenderar · 150 g

49 kr ordinarie 68 kr

327 kr/kg

t.o.m. 10 okt

Gammelstad
Smör Extra SaltatSmör Normalsaltat−27 %

Smör

2 varor i erbjudandet

45 kr ordinarie 62 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Bregott Smör & raps ExtrasaltatNormalsaltat Smör & Rapsolja−27 %

Smör

2 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 75 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Glasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split−26 %

Triumf Glass

4 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 44 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Pannkakor 8st −25 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 24 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Dansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami Vitlök−25 %

Korv

3 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−24 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Platinum −24 % ↗

Platinum

YES · 59 st

99 kr ordinarie 131 kr

1,68 kr/st

t.o.m. 25 okt

Gammelstad
Grytbas KormaTikka Masala Färdig sås ICANacho Cheese Amerikansk DressingSriracha Amerikansk DressingSourcream Amerikansk Dressing+7−13 till −24 %

Dressing

12 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Pressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink LadyMulti Fruit Multivitamin+2−24 %

Tropicana

7 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 38 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Sweet Peach −24 % ↗

Sweet Peach

SPIRIT OF SWE · 330 ml

10 kr ordinarie 13 kr

30 kr/l

t.o.m. 25 okt

Gammelstad
Roast'n Toast −24 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 33 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Pulled BbqThyme & Garlic−23 %

Oumph

2 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 39 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Kanelbullar Små −22 % ↗

Kanelbullar Små

PÅGEN · 260 g

24 kr ordinarie 31 kr

92 kr/kg

t.o.m. 5 okt

Gammelstad
FajitapajCaesarpaj Kyckling BaconLax & RäkpajKöttfärspaj Fryst/1 PortKycklingpaj Fryst/1 Port+1−22 %

Dafgårds

6 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa Bandet−21 %

Batteri Rosa

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Laktosfri Creme Bonjour NaturellLaktosfri Creme Bonjour Rostad PaprikaKantarell laktosfriSoltorkad Tomat laktosfriGräslök laktosfri+1−21 %

Laktosfri

6 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 23 kr

18 kr/st

t.o.m. 25 okt

Gammelstad
Kladdkaka Fall EditionPeanut Cloud SoftCinnamon Bun SoftKey Lime PiePeanut Butter+14upp till −20 %

Barebells

19 varor i erbjudandet

20 kr

3 för 59kr

t.o.m. 26 okt

Gammelstad
Pistachio SpreadProteinbar Peppermint bark−20 %

Barebells

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 25 kr

3 för 59kr

t.o.m. 26 okt

Gammelstad
Pizzakit −18 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 24 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Tomater krossade −17 % ↗

Tomater krossade

ICA Basic · 500 g

7 kr ordinarie 8 kr

14 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Gammelstad
Original −17 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 107 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Mango ca Klass 1 −16 % ↗

Mango ca Klass 1

ICA · 325 g

18 kr ordinarie 21 kr

55 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Gammelstad
Kaffebönor Mörkrost SkånerostDella Casa EspressoKaffebönor Extra mörkrost ForzaMollbergs Mörkrost−16 %

Zoegas

4 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 88 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Focus GuavoEnergidryck CaribbeanLimon Del SolCola FocusBlood Orange Electrolyte+22−16 %

Nocco

27 varor i erbjudandet

18 kr ordinarie 22 kr

3 för 55kr +pant

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Creatine Monohydrate −13 % ↗

Creatine Monohydrate

STAR NUTRITION · 500 g

179 kr ordinarie 206 kr

358 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Gammelstad
Värmeljus 6H −12 % ↗

Värmeljus 6H

ICA · 50 st

50 kr ordinarie 57 kr

0,99 kr/st

t.o.m. 25 okt

Gammelstad
Präst® 31% Mellanlagrad SkivadHerrgård® Mild Skivad−12 %

Skivad

2 varor i erbjudandet

28 kr ordinarie 31 kr

2 för 55kr

t.o.m. 18 okt

Gammelstad
Kitchen&Grease SprayBadrum SprayUniversal SprayMulti Action−11 %

Ajax

4 varor i erbjudandet

32 kr ordinarie 36 kr

2 för 64kr

t.o.m. 25 okt

Gammelstad
Grillost Norrloumi −11 % ↗

Grillost Norrloumi

NORRMEJERIER · 180 g

30 kr ordinarie 33 kr

164 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Gammelstad
Laxfilé Fryst 4-p −10 % ↗

Laxfilé Fryst 4-p

Pacific brand · 500 g

90 kr ordinarie 99 kr

179 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Klassisk Kebab −9 % ↗

Klassisk Kebab

SCHYSST KÄK · 275 g

49 kr ordinarie 54 kr

178 kr/kg

t.o.m. 17 okt

Gammelstad
Herrgård 28% mellanlagrad caGrevé 28% mellan ca−6 %

28%

2 varor i erbjudandet

89 kr/kg ordinarie 95 kr/kg

89 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Blandfärs 18% −16 % ↗

Blandfärs 18%

Scan · 500 g

59 kr ordinarie ca 71 kr

118 kr/kg

t.o.m. 13 okt

Gammelstad
Matcha Latte DessertChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+1

Mejeridessert

6 varor i erbjudandet

8 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Ultra RosaVice GuavaEnergidryck Monster Juiced Mango LocoEnergidryck Monster Valentino Rossi ZeroPipeline Punch Monster+17

Monster Energy

22 varor i erbjudandet

12 kr

24 för 279kr +pant

t.o.m. 11 okt

Gammelstad
Mixed BerriesSunshine VibePear LimeadeDragon FruitPeach Vibe+5

Celsius

10 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
OriginalMax 6P

Pepsi

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie ca 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Proteinmilkshake CappuccinoCaffe Caramell Protein MilkshakeCreamy Pear Protein MilkshakeChocolate Protein MilkshakeVanilla Protein Milkshake+2

Protein Milkshake

7 varor i erbjudandet

20 kr

3 för 59kr

t.o.m. 18 okt

Gammelstad
Sopsäck 125L Rosa BandetSopsäck svart 10-p 125LAvfallspåse 30L Rosa BandetAvfallspåse 30L 20-p

ICA

4 varor i erbjudandet

20 kr

5 för 100kr

t.o.m. 18 okt

Gammelstad
Crunchy Pieces BiscoffMjölkchoklad Cookie DoughJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt Mjölkchoklad+11

Mjölkchoklad

16 varor i erbjudandet

23 kr

3 för 70kr

t.o.m. 4 okt

Gammelstad
Tyck till