Primat

Veckans erbjudanden på ICA Brösarp

59 erbjudanden just nu · Brösarp · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−44 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 19 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Kiwi ca Klass 1 −36 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

7 kr ordinarie 11 kr

53 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Hasselnötspudding VåfflaChoklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble Toffee+2−33 %

Grand Dessert

7 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−32 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−32 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 29 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Kyckling Grillad −32 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 29 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Max LimeMax 6P−31 %

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 47 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Roast'n Toast −26 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 34 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−25 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 28 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Multivitamin JuicePressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3−25 %

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 39 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Lax Back Loin 1/2 −24 % ↗

Lax Back Loin 1/2

FRÖYA · 180 g

95 kr ordinarie 126 kr

528 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brösarp
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−24 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 43 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Kebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunksOriginal Chunk−24 %

Oumph

5 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Peach Passion DrickyoghurtJordgubb DrickyoghurtSkogsbär Drickyoghurt−23 %

Drickyoghurt

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 46 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Köttfärspaj Nötfärs VästerbotostFajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & Räkpaj+3−22 %

Dafgårds

8 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 32 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Pärlsocker −22 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−21 %

Batteri

4 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packKolsyrat vatten Naturell 12-pack−21 %

Loka

4 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 49 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Pizzakit −19 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Original −18 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 109 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−17 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 89 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Dragon FruitMixed BerriesSunshine VibeAstro VibePear Limeade+13

Celsius

18 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Summer Mix Dumle Päron BananCrunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks Gul+8

Fazer

13 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Bts Brown Suger PancakeHallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini Cookies+2

Oreo

7 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Chips HolidayJalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese Onion+16

Estrella

21 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Mellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör Rapsolja

2 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Brösarp
Tyck till