Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Rörö Strandkassa

48 erbjudanden just nu · Rörö · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Surströmmingsfilé −89 % ↗

Surströmmingsfilé

Kallax · 300 g

10 kr ordinarie 91 kr

33 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Nära Rörö Strandkassa
Orange 10-pack10-packCoca-Cola Zero 10-packOrange 10-pack10-pack+1−42 %

10-pack

6 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 86 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 238 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Pommes fritesPommes strips−38 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 27 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Morot Klass 1 −35 % ↗

Morot Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 28 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Rågbitar SoftRågbitar OsötadeChia God−34 %

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr ordinarie 29 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
DjävulssåsRöd KebabsåsVego KebabsåsHet KebabsåsKebabsås Vitlök+1−34 %

Kebabsås

6 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Mango Fryst −33 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 23 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Kronljus Rosa Bandet −31 % ↗

Kronljus Rosa Bandet

ICA · 20 st

60 kr ordinarie 86 kr

2,98 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Kycklinglår Filé −28 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie 152 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Pärlsocker −28 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 21 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Socka Lund Svart 44/47Socka Lund Svart 40/43−28 %

Socka Lund

2 varor i erbjudandet

90 kr ordinarie 124 kr

89,90 kr/st

t.o.m. 18 okt

Nära Rörö Strandkassa
Original −26 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 120 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Ljung Calluna rosa 10,5 cmLjung vit 11 cmLjung röd 11 cm−26 %

Ljung

3 varor i erbjudandet

30 kr ordinarie 40 kr

3 för 89kr

t.o.m. 27 okt

Nära Rörö Strandkassa
Vetemjöl −21 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Klassisk KebabGyros Kebab−21 %

Kebab

2 varor i erbjudandet

43 kr ordinarie 54 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−14 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 45 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Gul lök Klass 1 −14 %

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

11 kr ordinarie 12 kr

11 kr/kg

Nära Rörö Strandkassa
Champinjon Klass 1 −12 % ↗

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 17 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Brysselkål Rosa Bandet Klass 1Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass

2 varor i erbjudandet

20 kr

20 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Pizza Piadina Prosciutto 2-packPizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza Ristorante+3

Pizza

8 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Läsk PetZeroKaktus Lime CrushSkogsbär CrushZero+6

Läsk

11 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie ca 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Rörö Strandkassa
Tyck till