Primat

Veckans erbjudanden på ICA Nära Nyköp

42 erbjudanden just nu · Nyköping · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Om butiken
Orange 10-pack10-pack10-pack−42 %

10-pack

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 87 kr

2 för 100kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Mango Fryst −41 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 26 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Pommes fritesPommes strips−40 %

Pommes

2 varor i erbjudandet

17 kr ordinarie 28 kr

3 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Vetemjöl −40 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 26 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Morötter Klass 1 −38 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 29 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−36 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 33 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Pärlsocker −31 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 22 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Pizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza RistorantePizza Salame Ristorante+1−30 %

Pizza Ristorante

6 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 42 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Original −29 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 126 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong FärskFläskfärs Färsk 20%−11 till −18 %

ICA

3 varor i erbjudandet

39 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Kebabsås AsianKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Kycklingkebab AsienKycklingkebabKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

4 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Kolsyrad fruktdryck Hallon CrushLäsk PetZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Glass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj LaktosfriGammeldags gräddglass Mandelkrokant+2

Triumf Glass

7 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Pink LemonadeHallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubb+2

RisiFrutti

7 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie ca 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Brasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron JuiceTropisk Juice+3

Juice

8 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Karré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kumminChorizo De Pimenton+4

Scan

9 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 20 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Burgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chiliTacokyckling Fryst+2

Guldfågeln

7 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder KattUtekatt Kastrerad+1

Mjau

6 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collinaHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Nära Nyköp
Tyck till