Primat

Veckans erbjudanden på ICA Affären Örarna

48 erbjudanden just nu · Luleå · uppdaterat igår · Endast erbjudanden

Om butiken
Morötter Klass 1 −51 % ↗

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

18 kr ordinarie 37 kr

18 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Laxsida ca Miljömärkt −42 % ↗

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

139 kr/kg ordinarie 238 kr/kg

ca 167 kr/st

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−39 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 22 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Kebabsås AsianKebabsås VitDjävulssåsRöd KebabsåsVego Kebabsås+3−34 %

Kebabsås

8 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Mango Fryst −32 % ↗

Mango Fryst

ICA · 250 g

15 kr ordinarie 22 kr

60 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Kiwi ca Klass 1 −29 % ↗

Kiwi ca Klass 1

ICA · 125 g

10 kr ordinarie 14 kr

80 kr/kg

t.o.m. 25 okt

Affären Örarna
Vaniljgifflar VaniljKanel Gifflar−29 %

Pågen

2 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 30 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Original −26 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 120 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Pilsnerkorv 455g −25 % ↗

Pilsnerkorv 455g

Bullens · 250 g

25 kr ordinarie 33 kr

100 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Affären Örarna
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

15 kr ordinarie 20 kr

30 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Fetaostpaj GrekiskKebabpaj med vitlökssåsPaj Västerbottenost®Mozzarella Körsbärtomat PajSkaldjurspaj Fryst/1 Port+5−21 %

Felix

10 varor i erbjudandet

27 kr ordinarie 34 kr

2 för 54kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Högrev Benfri i bit ca −20 % ↗

Högrev Benfri i bit ca

Nyhléns Hugosons · 1000 g

257 kr/kg ordinarie 322 kr/kg

ca 257 kr/st

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Vetemjöl −19 % ↗

Vetemjöl

Kungsörnen · 2000 g

16 kr ordinarie 20 kr

8 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Hamburgare 20-p −18 % ↗

Hamburgare 20-p

ICA · 1800 g

169 kr ordinarie 207 kr

94 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Affären Örarna
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & PepparChilimedaljong Färsk−17 %

ICA

2 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 47 kr

39 kr/st

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Kycklinglår Filé −27 % ↗

Kycklinglår Filé

Kronfågel · 900 g

109 kr ordinarie ca 150 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Glass Jordgubb & ChokladGlass Vanilj & svartvinbärMelon Mums LeosGammaldags gräddglass SmultronÄkta Vanilj Laktosfri+3

Triumf Glass

8 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Vice GuavaZero Sugar MonsterEnergy Ultra Fantasy Ruby RedViking BerryLando Norris Zero+9

Monster Energy

14 varor i erbjudandet

11 kr

11 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Kycklingkebab AsienKlassisk KebabGyros Kebab

Schysst käk

3 varor i erbjudandet

43 kr

2 för 85kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Kebab Vego −15 % ↗

Kebab Vego

Schysst käk · 350 g

43 kr ordinarie ca 50 kr

121 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Crunchy Pieces BiscoffJordgubb MjölkchokladMintkrokant MjölkchokladHelnöt MjölkchokladMjölkchoklad Fudge & havssalt+13

Mjölkchoklad

18 varor i erbjudandet

22 kr

2 för 44kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Läsk PetZeroBilar ZeroKaktus Lime CrushSkogsbär Crush+7

Läsk

12 varor i erbjudandet

16 kr

2 för 32kr +pant

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Kyckling Thaikryddad StektBurgare Kyckling CrispyKycklinggyros FrystKycklingfiléer GrillkryddadeKyckling Sweet chili+3

Guldfågeln

8 varor i erbjudandet

79 kr

79 kr/st

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Nektar ApelsinBrasilien ExplorePhilippines JuiceRöd Apelsin JuiceÄpple Päron Juice+4

Bravo

9 varor i erbjudandet

35 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Pizza Pollo RistorantePizza Salame Mozzarella PestoMozzarella Pizza RistoranteHawaii Pizza RistoranteProsciutto Pizza Ristorante+2

Pizza Ristorante

7 varor i erbjudandet

29 kr

2 för 58kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Salsiccia SmalKarré Örter Persilja&VitlökChorizo Smal Cayenne & paprikaEntrecotekorv ChimichurriKabanoss Paprika & kummin+5

Scan

10 varor i erbjudandet

25 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Frukt&Veg Mums Blåbär PäronFrukt&Veg Mums Mango AprikosGröt Passion Äpple BananFruktmums Blåbär HavreFruktmums Äpple med Havre+15

Semper

20 varor i erbjudandet

10 kr

5 för 50kr

t.o.m. 11 okt

Affären Örarna
Magisk MangoJordgubb VeganSkogsbärBlåbär

RisiFrutti

4 varor i erbjudandet

10 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Sallads Kyckling −19 % ↗

Sallads Kyckling

GULDFÅGELN · 500 g

79 kr ordinarie ca 97 kr

158 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
HallonJordgubb Utan Tillsatt SockerSkogsbärJordgubbHallon+1

RisiFrutti

6 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie ca 13 kr

2 för 20kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Rågbitar SoftChia GodRågbitar Osötade

Hatting

3 varor i erbjudandet

19 kr

2 för 38kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Lätt Vanilj Mild YoghurtLätt Naturell Mild YoghurtNaturell Yoghurt SyrligVanilj Mild YoghurtVanilj Mild Yoghurt+1

Mild Yoghurt

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Kattmat KöttRäkor & Färsk FiskKattmat KycklingFisk Torrfoder Katt

Mjau

4 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Tomater KrossadeKörsbärstomater Pomodorini di collina 400gHela Tomater Skalade

Mutti

3 varor i erbjudandet

13 kr

3 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Affären Örarna
Tyck till