Primat

Veckans erbjudanden på ICA Hede

72 erbjudanden just nu · Hede · uppdaterat idag · Endast erbjudanden

Om butiken
VaniljbulleKanelbulle 1-p−56 %

Bonjour

2 varor i erbjudandet

4,90 kr ordinarie 11 kr

10 för 49kr

t.o.m. 4 okt

Hede
VaniljbulleKanelbulle 1-p−48 %

Bonjour

2 varor i erbjudandet

6 kr ordinarie 11 kr

5 för 29kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Tvättservetter Baby Oparfymerade 72-pTvättservetter Baby Parfymerad 72-p−47 %

Tvättservetter Baby

2 varor i erbjudandet

11 kr ordinarie 20 kr

16 för 169kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Pear LimeadeEnergidryck OrangeDragon FruitLemon LimeStrawberry Lemonade+3−36 %

Celsius

8 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie 21 kr

3 för 40kr +pant

t.o.m. 4 okt

Hede
Skinka BasturöktKokt Skinka SkivadSkinka UgnsrostadSkinka RökigasteExtrarökt Skinka+2−34 %

Lönneberga

7 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Lindösalami PepparLindösalami Soltorkad tomat−34 %

Lindösalami

2 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 30 kr

2 för 40kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Kyckling Grillad −34 % ↗

Kyckling Grillad

LÖNNEBERGA · 90 g

20 kr ordinarie 30 kr

222 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hede
Max LimeMax 6P−34 %

Max

2 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 49 kr

2 för 65kr +pant

t.o.m. 4 okt

Hede
Choklad Hassel DessertPanna CottaChokladpudding StracciatellaDouble ToffeeDouble Choco+1−33 %

Grand Dessert

6 varor i erbjudandet

8 kr ordinarie 11 kr

2 för 15kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Azalea 12cm vit Rosa BandetAzalea 12cm rosa Rosa Bandet−30 %

Azalea 12cm

2 varor i erbjudandet

69 kr ordinarie 99 kr

69 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
FajitapajCaesarpaj Kyckling BaconTacopaj Fryst/1 PortLax & RäkpajKöttfärspaj Fryst/1 Port+2−30 %

Dafgårds

7 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 36 kr

2 för 50kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Risnudlar Thai −30 % ↗

Risnudlar Thai

Risberg · 400 g

25 kr ordinarie 35 kr

63 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Hede
85% Milk Salt Excellence Fusion70% Milk Excellence Fusion70% White Excellence FusionChokladkaka Mörk Sea Salt EXCELLENCE Gifting EdtPistachio Dark Excellence+13−29 %

Excellence

18 varor i erbjudandet

33 kr ordinarie 46 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Mozzarella FamiljefavoriterGouda FamiljefavoriterSvensk Ost Familjefavoriter−29 %

Familjefavoriter

3 varor i erbjudandet

50 kr ordinarie 70 kr

50 kr/st

t.o.m. 11 okt

Hede
Pepparsalami skivad Fettsnål PölserDansk Salami KlassiskPepparsalami SkivadSalami PepperoniSalami Chorizo+2−28 %

Korv

7 varor i erbjudandet

21 kr ordinarie 29 kr

2 för 42kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Pannkakor 8st −27 % ↗

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

18 kr ordinarie 25 kr

38 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hede
JämtringenGammaldags Ängekorv−26 %

Änge Chark

2 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 75 kr

55 kr/st

t.o.m. 11 okt

Hede
Roast'n Toast −26 % ↗

Roast'n Toast

PÅGEN · 800 g

25 kr ordinarie 34 kr

31 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hede
Milea LjusrostBryggkaffe Kraft Extra mörkrostBryggkaffe MörkrostEbony MörkrostPresso Mellanrost+4−26 %

Gevalia

9 varor i erbjudandet

55 kr ordinarie 73 kr

2 för 109kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Persika PäronJordgubb GranatäppleKolsyrat vatten Citron 12-packApelsin MandarinKolsyrat vatten Päron 12-pack+1−25 %

Loka

6 varor i erbjudandet

39 kr ordinarie 52 kr

39 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Hede
Multivitamin JuicePressed Orange With PulpPink Lady ApplejuiceJuice TropicalJuice Äpple Pink Lady+3−25 %

Tropicana

8 varor i erbjudandet

29 kr ordinarie 39 kr

29 kr +pant

t.o.m. 4 okt

Hede
Pärlsocker −24 % ↗

Pärlsocker

Dansukker · 500 g

14 kr ordinarie 18 kr

28 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hede
Original −22 % ↗

Original

VÄSTERBOTTENS · 450 g

89 kr ordinarie 114 kr

198 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hede
Batteri AAA/LR03 Rosa BandetBatteri AA/LR6 10-pBatteri AAA/LR03 10-p−21 %

Batteri

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie 44 kr

2 för 69kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Pizzakit −19 % ↗

Pizzakit

ICA · 600 g

20 kr ordinarie 25 kr

33 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hede
Kaffebönor Mörkrost SkånerostKaffebönor Lätt mörkrost Blue JavaKaffebönor Mellanrost MezzoIntenzo MörkrostKaffebönor Kahawa Mörkrost+4−17 %

Zoegas

9 varor i erbjudandet

74 kr ordinarie 89 kr

74 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
Bregott Smör & raps ExtrasaltatMellan Smör & RapsoljaNormalsaltat Smör & Rapsolja

Smör

3 varor i erbjudandet

55 kr

55 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
PolarkakaJubileumskaka 12-packNjalla Rund

Polarbröd

3 varor i erbjudandet

20 kr

2 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Hede
Cola&Hallon KalasGlasspinnar Solo PäronVanilj JordgubbSitting BullAnanas Split

Triumf Glass

5 varor i erbjudandet

33 kr

2 för 65kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Crispy Ch*Cken VeganskaKebab SpicedPulled BbqThyme & GarlicGrilled ch*cken chunks+1

Oumph

6 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Crunchy Puffs Dumle SnacksSalty Blå Kina SnacksKina Snacks RödKina Snacks GulDumle Winter Mix+7

Fazer

12 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Yoghurt Protein Persika & hallonYoghurt Protein Mango 0,6%

Yoghurt Protein

2 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 15 kr

3 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Hede
Jalapeno Mild OstringarCheese Jalapeno MildBrynt Smör Vitlök&HavssaltCream Cheese OnionOstringar Chili Cheese+15

Estrella

20 varor i erbjudandet

23 kr

2 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Pölsa −12 % ↗

Pölsa

Nyhléns Hugosons · 500 g

25 kr ordinarie ca 28 kr

50 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hede
Proteinpudding Salted caramel 1,5%Chocolate ProteinpuddingProteinpudding Vanilla Cookie Laktosfri ®

Proteinpudding

3 varor i erbjudandet

13 kr ordinarie ca 15 kr

3 för 39kr

t.o.m. 11 okt

Hede
Pitepalt med FläskKroppkakor

Nyhléns Hugosons

2 varor i erbjudandet

22 kr ordinarie ca 27 kr

22 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
Köttkorv KoktFläskkorv Kokt

Kokt

2 varor i erbjudandet

22 kr

22 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
Kronljus Rosa BandetKronljus 19cm vita

Kronljus

2 varor i erbjudandet

60 kr

2 för 119kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Strawberry Ban Immune SupportPeach Passion DrickyoghurtJordgubb Drickyoghurt

Actimel

3 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 42 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
Kokt Kalkon StrimladKokt Skinka Strimlad

Kokt Strimlad

2 varor i erbjudandet

42 kr ordinarie ca 43 kr

42 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
Hallon RemixCrunchies DippedGolden CookiesMini CookiesDouble Cream+1

Oreo

6 varor i erbjudandet

15 kr

2 för 30kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Ost Humlan Ekologisk caFamiljefavoriter Gräddis ost mild ca ®Vänerost 33% caFamiljefavoriter Storsjö ost mild ca ®Familjefavoriter Port salut mild 26% ca+3

Arla

8 varor i erbjudandet

75 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Hede
Toalettpapper Original 6-p MiljömärktHushållspapper Original 4-p

Original

2 varor i erbjudandet

30 kr

2 för 60kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Bacon SkivorStekfläsk Rimmat & Skivat

Tulip

2 varor i erbjudandet

40 kr

40 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
Karré Färsk Skivad BenfriKotlett Färsk Skivad Benfri

Färsk Skivad

2 varor i erbjudandet

35 kr ordinarie ca 43 kr

35 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
Smör OsaltatLaktosfritt Smör NormalsaltatSmör Extra SaltatSmör Normalsaltat

Smör

4 varor i erbjudandet

45 kr

45 kr/st

t.o.m. 4 okt

Hede
Tampong Super Plus 16-p MiljömärktTampong Mini 16-p MiljömärktTampong Normal 16-p MiljömärktTampong Super 16-p MiljömärktBinda Ultra Natt med vingar 10-p+6

ICA

11 varor i erbjudandet

11 kr

4 för 45kr

t.o.m. 4 okt

Hede
Tyck till